Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Táptól sokat ereget a kutya,...

Táptól sokat ereget a kutya, mennyitol szamit nem normalisnak?

Figyelt kérdés

Real Nature-t kapott 3 eve mar, de szerintem vmit valtoztattak az osszetevokon, mert a kutyam fogyni kezdett es kaki meg egyre tobb volt.


Fergesseget es egyeb betegsegeket kizartam.


Valtottam Brit care nyulasra, de ettol ereget allandoan, napi 2-3 tuti van bar van mikor 1-2 nap kimarad :D .. 8 eves igazabol nem igazan ereztem meg hogy fingik🤣 brittol ossze szedte magat, keves a kaki.Szereti is. Bevalltnak mondanam, de a pukikat nem tudom hova tenni :D


Gondoltam kovileg brit carebol a baranyosat rendelem, hatha attol elmulik a pukizas :D azert tunik fel, mert nem szokott, most meg 1 honapja miota eszi ereget es nagyon eros a bukeja 🤣🤣🤣 :D :D

Mivel sosem volt pukizos, ezert vagyok kivancsi mennyire jo a napi 2-3 puki :D


2019. szept. 15. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Napi 2-3 nem sok.

Ugyan ez volt az en 7 evesemmel is egyebkent. Real nature-t evett evekig, egyszer csak elkezdett sokat kakilni, fogyni. Emeltem az adagjat de nem hizott. Aztan valtottunk brit care hypoallergen seniorra, ez is jo volt de egy ido utan ugyan ugy elkezdett fogyni. Most a kaja 30% brit care, a tobbi marhahus. Vegre normalis mennyisegu a kaki es hizott is latvanyosan (mar latszott a gerince, most nagyon jol nez ki)

2019. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem sok. Nálunk a Belcando lazac mellett kezdett napi 2-3x pukizni, előtte nem volt ilyen, de ez az egyetlen táp, amitől végre hízott és megszűnt az allergiája. Szóval kompromisszumot kötöttünk. 😁 Amúgy az állatorvos mondta, hogy a kutyáknál akár 0,5 liter puki is lehet naponta...
2019. szept. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!