Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti féltek a harcikutyáktól?...

Ti féltek a harcikutyáktól? Amikor az utcán jön veletek szembe, a gazdin meg látszik hogy az a tipikus vagánygyerek, aki szó nélkül ráuszítja az emberre, a kutyáját.

Figyelt kérdés
2019. okt. 18. 17:21
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
55%

Sosem uszítottak még rám kutyát (nem tudom milyen környéken élsz). De tegnapelőtt elsétáltam az utcában és megtámadott egy kertből kiszaladó retriever. Félni nem félek, mert ha meg akar harapni, akkor így is-úgy is meg fog harapni. Utána visítozva rohant a nő, hogy "Jaaaaaaaj Jennyke, nem szabaaaaad!" A lábam ugyan véraláfutásos lett mert Jennyke megkapott, de ez van...


De jött már velem szemben "haaacikutya", le se kakkantott. Fajtától független, hogy támad-e vagy sem, nem a kutyáktól félek, hanem a hülye gazdáktól, akik nem tudnak velük bánni.

2019. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
68%
2 amstaff-om van, kenyérre lehet kenni őket. Szóval nem félek
2019. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
30%
Mindenféle kutyától tartok. Engem nem érdekel, hogy "nem bánt", ez csak annyit jelent, eddig nem bántott, hogy nem is fog, azt nem tudhatja senki.
2019. okt. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
56%

Kerdezo tudja,h nemcsak a pit meg amstaff harci kutya. Hanem a nyajterelo pulikutyak a lopas ellen vedik a nyajat es ha kell embert olnek?? A kaukazusi pl sokkal nagyonn,mint egy amstaff meg anemetjuhasz kutyak nagy eesze is es sokkal erosebb a harapasuk??

Az akita meg sharpei meg bulldog meg dogo canario is be volt tanitva harcra meg emberolesre hosszu eveken at a tortenelem soran??


Meg ha megyek az utcan,barmikor kiszurhat maganak valaki ,aki jol verekszik,mert boxolo,mma-s ,kempos,judos stb es jol osszeverhet vagy megolhet??


Meg az nem problema,hogy a Margit szigetre kiment egy no futni egyedul es megolte egy ott levo csoves?? Milyen jo lett volna,ha vele megy egy gyors nagytestu kutya???


A migransok tomegevel zaklatjak az embert meg olik oket a kornyezo orszagokban??


Raduszitott mar vagany gyerek harci kutyat? Nem elted volna tul.


Sok minden elofordulhatna,de nem tortenik meg.


Inkabb azzal foglalkozzal,miert vannak ilyen paranoias gondolataid.

Nezzel magadba inkabb,miert latod minden helyzetben a legrosszabbat. Miert aggodsz olyanon,ami valoszinutlen.


Ilyenkor,Mikor latsz egy vaganygyereket egy olyan kutyaval,akkor nezz korul,h a tobbi setalo el-e meg,aki elment mellette vagy fekszenek tomegesen a hullak az uton....


Ha latszik ,h raduszitja,de megse uszitja rad.... akkor mibol latszik,h raduszitja???

2019. okt. 19. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
84%

“A migransok tomegevel zaklatjak az embert meg olik oket a kornyezo orszagokban??”

Gratulálok, Fidióta... amúgy üdvözöllek Berlinből, ahol minden áldott nap tömegesen megerőszakolnak a migráncsok 😂

2019. okt. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Szerencsére jó környéken lakunk így semmi okom félni.
2019. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Lizolu ***** válasza:
92%
Paprikaspray mindig nálam van, télen kabát alatt gázpisztoly.Még soha egyiket se kellet használnom.én inkább a hobby kutyásoktól félek akik elengedi a kutyájukat akit nem, hogy írányítani nem tud hanem még nem is ismeri a viselkedését.
2019. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert olyan fajta, amit ebbe a kategóriába sorolnak, nem. Látom a viselkedését, a gazdi viselkedését, az alapján el tudom dönteni, hogy mennyire kell óvatosnak lennem.
2019. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

23:28as válaszoló!

Akkor miért nem félsz az összes embertől? Lehet, eddig senkit nem bántottak, de egyszer csak bekattan nekik valami..

2019. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiktol félek amelyik nincs pórázon, mindegy milyen fajta. Az utca végén lakik két vizsla, a gazdájuk rendszeresen kiengedi őket az utcára. Már jó párszor probaltak támadni. Az ilyen idiótaknak nem engedném hogy kutyát tartson. Ha a kutyámmal sétálunk pláne idegesít ha kint szaladgál egy kutya, mert a gyáva huskym egy csivavatol is fél, bújik a hátam mögé. De a kérdésre válaszolva én azt tapasztaltam hogy ha egy ilyen harci kutyát ha utcára visznek az általában jól nevelt. Amelyik 0-24 egy méteres láncra van kötve ahogy a legtöbb "vaganygyerek" tartja, na azoktól kell tartani.
2019. okt. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!