Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelban lehet tartani rottwei...

Panelban lehet tartani rottweilert?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon szeretnék egy rottweilert, de naponta 8 órát vagyok iskolában és délután 2 fele érek haza. A lakásunk nem annyira nagy, de letudnám fárasztani.

2019. nov. 5. 15:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
első kutyaként nem ajánlom a rotit,neki határozott gazdi kell.foglalkozni kell vele mert amilyen szeretetre méltó bolondos családtag tud lenni,a rossz nevelés vagy nem nevelés hatására egy négy lábon járó problémává is válhat. hidd el nekem, az utóbbira láttam jó pár példát. viszont ha szerető és gondoskodó családban él,ez a kutya félelmet nem ismerő,rettenthetetlen házőrző,aki imádja a gyerekeket,de a tiszteletlenséget nem respektálja. munkakutya,tehát foglalkozni kell vele,sajnos a túltenyésztés probléma náluk,akárcsak egyes betegségek. 10-12 évig élnek,szóval úgy tervezz hogy amíg él felelősséggel tartozol iránta.
2019. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Hát igazából fiú létemre nem szeretnék nagyon kicsi kutyát mint pl egy tacsi. Inkább közepesen nagy testű kutyát tartanék mint pl egy Shiba vagy ilyesmi 😃
2019. nov. 5. 16:30
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
A shiba inu lehet agresszív, határozott gazdi kell neki, és az is igényli a rendszeres testmozgást.
2019. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Akkor milyen kutyus kéne nekem? 1. Kutyám lenne de tudnék róla gondoskodni.
2019. nov. 5. 16:36
 15/26 anonim ***** válasza:
25%
Francia bulldog, angol bulldog nem szimpatikus? Havanese, Bolognese?
2019. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
15-ös. Nem tudom... van egy nagyon jó haverom akinek francia bulldogja volt és azt mondta hogy nem jó kutya, nem volt szobatiszta
2019. nov. 5. 16:44
 17/26 anonim ***** válasza:
85%
Minden kutya más. Az a kutya nem volt szobatiszta. Ha vennél pl. egy francia bulldogot, és megneveled, teszel érte hogy szobatiszta legyen akkor valúszinűleg az is lesz.
2019. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
5%
amerikai staffordshire terrier lehetne opció. kisebb mint a roti,sportos,energikus, egy szeretetbomba. idegenekkel barátságos,gyerekeket imádja,ha rendesen van szocializálva,erre a kutyára nem lehet panasz. persze ha lemész az utcára és szembe jön veled egy a kutyáddal azonos nemű eb ,abból lehet probléma.
2019. nov. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
78%

Golden retriever, Labrador retriever, Ír szetter, Dalmata, Középschnauzer, esetleg Boxer.

Talán ezeket mondanám, azzal a gondolattal, hogy a kutyát SZERETETTEL kell nevelni és ebbe a szobatisztaság is beletartozik.

2019. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%
# 19 nagyon jó alternatívát írt,ezek a kutyák szerintem még a panelhez is passzolnak,persze a megfelelő mozgás nem elhanyagolható kérdés. a helyedben én megfontolnám a fentieket.
2019. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!