Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám oda megy mindenkihez....

Kutyám oda megy mindenkihez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy 8 hetes kutyám és mindenkihez oda megy s, nem halgat rám.hiába porázon van ha nem engedem oda máshoz akkor más jön hozzá oda.hogyan tanítsam meg neki hogy ne menjen oda máshoz és ne fogadjon el idegenektől semmit?elöre is köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 20. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehhez még túl kicsi. Most csak annyit tehetsz hogy nem engeded oda idegenekhez. Később tudsz csak majd vele komolyabban foglalkozni. Amúgy meg 8 hetesen mit keres lent az utcán?
2010. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szabadna még sétálnia a kutyusnak,hisz még meg sem kapta az összes védő oltást.Tanítani meg bőven ráérsz még,hisz nagyon picike,és ilyenkor még szeleburdik :)
2010. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.ugy keres lent hogy nem szeretném hogy bewc-zwn amugy meg lehet rá vigyázni.az unoka tesomé 1 éves és még féregtelenitve van.amugy meg ugy kaptuk amugy is hogy már vitték az elözö gazdi is.nekünk nincs felesleges pénz pelenkára meg ilyen hülyeségekre!oltani fogjuk s féreghattót kapot már .mindenki ugy tartsa ahogy akarja!
2010. júl. 20. 13:16
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is olyan pici korában most 5 hós és már vissza tudom hívni
2010. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szépen:)akor nagyon okos kis kutya a magáé
2010. júl. 20. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!