Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutya honnan tudja hogy...

A kiskutya honnan tudja hogy a kutyapelenkára kell végeznie a dolgát? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 23:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Azt is szét tudja tépni egyébként,. Ha hajlamos rá.
2010. júl. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Kölyökként elütött, három és féllábú kutyámmal nem mehettünk le (kb. 8 éve), ekkor kutyapelus helyett egy ládában volt neki homok és abba végezte a dolgát, --ezt az első belekakilás után tudta, és tökéletesen használta is a következő két hónapban, melyben nem mehetett ki/le-- bár Te azt nem írod, hogy végül is miért van erre szükséged? Miért nem viszed le?
2010. júl. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
természetesen leviszem ahogy felkelt/evett/ivott de van hogy későn érünk le vagy nem mindíg látom mikor felkel és már be is csurgott vagy éjszaka(fél 12körül viszem le utoljára és fél 6 körül először....az almot próbáltuk de esze ágába se volt odacsinálni.
2010. júl. 21. 07:37
 14/20 anonim ***** válasza:
És mennyi idős e gyerek eb?:)
2010. júl. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
3 hós.Panelban lakunk de tartozik ide egy kis park és a telepen senki nem tart kutyát ide szoktam levinni
2010. júl. 21. 07:48
 16/20 anonim ***** válasza:

Jótanács: NE kutyapelenkát vegyél, mert aranyárban mérik. Bemész a patikába, és kérjél betegalátétet. Tök ugyanaz a kettő, árban viszont a fele...és ha kistestű kutyáról van szó, akkor nyugodtan kérd a kisebbik méretet (ha jól emlékszem, 60x40 cm-es) és még azt is félbe lehet vágni. 20-30 darab elég lesz jóideig:)


Amúgy az én kutyám az első nap megtanulta használni:) Fölkelt az alvásból, rátettem, odapisilt, és már éjszaka is oda ment pippenteni.

Persze, nálunk is voltak balesetek, de alapvetően nagyon hasznos dolog, főleg egy kistestűnél. Nemsokára meg már úgyis viheted sétálni, és akkor ráérez a lenti pisilés feelingjére:)

Fogja egy ideig használni a pelust, de szerintem nem baj, ha később is meghagyod, mert az én kutyám pl. esős időben ki sem teszi a lábát:)

És amikor tavaly ősszel ivartalanították, akkor volt egy időszak, hogy nem bírta rendesen tartani a vizeletét, és akkor is elég sokat használta, de hamar elmúlt.

Mondjuk az én kutyám már 3 és fél éves, és kb. fél éve nem pisilt rá, de akkor is ott van, egy sarokban. Biztos, ami biztos:)

2010. júl. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

3 hónaposan még gondolom nincs meg minden oltása, addig ne vidd le, nehogy elkapjon valamit!

Szerintem a homok nem praktikus, sokkal könnyebben elszaporodhatnak benne a bacik, és szét is hordja a lakásban a homokat. Ja, és a betegalátét el is zárja a szagokat valamennyire.

2010. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a homokos ládához, ez kertes ház volt, verandával, tömblakásba én se tenném be, viszont arra nem gondoltam soha, hogy ott hagyom a használt homokot, hogy szaporodjanak benne a bacik.:))) Cseréltem. De mint mondtam kertes ház...az más.:) És 8 éve annyira nem voltak ilyenek, hogy kutyapelus.:) Bár a betegalátét nem rossz ötlet helyette.
2010. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszi a Válaszokat:-)
2010. júl. 21. 14:57
 20/20 anonim ***** válasza:
3-4 hós koráig nem is tudja tartai a pisit meg a barna cumót, ha kell jön is.
2010. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!