Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdik! Ti miért pont a...

Gazdik! Ti miért pont a jelenlegi kutyátokat választotátok ki tenyésztőtől, menhelyről, gyepmester itelepről? 25/F

Figyelt kérdés
2020. jan. 17. 15:23
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
75%
És akkor máris kételkedni kell az ide írók igazában, akik azt mondják, hogy nekik mentett van? Van itt az oldalon olyan is, aki tenyésztőtől vásárolt kutyát.
2020. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
28%
Igen kételkedni.
2020. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
27%
Hát, ahogy érzed. Én egy kerületben élek a Rex alapítvánnyal Budapesten, és van egy jó kis állatvédelmi járőrszolgálat is a környéken, szóval igencsak szem előtt vannak a mentett kutyák, és hogy milyen kockázatai vannak a szaporítóktól hozott kutyáknak, elmaradnak oltások, féreghajtás, ezeknek mennyi egészségügyi kockázata/következménye lehet... Mikor kutyát kerestem, én is tapasztaltam ezeket, amikor egyik-másik ilyen helyen született "ingyen kiskutya" hirdetőnél érdeklődtem. Mivel nekem más állataim is vannak, így nem kockáztathattam, hogy ide kerül egy ilyen kölyök, aki lehet, hogy bolhás, lehet, hogy férges... stb.
2020. jan. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
87%
Van egy akit tenyésztőtől szín és nem alapján, bár ő az apukám kutyájának készült, de elég gyorsan rámmaradt. A másikba pedig a menhelyen szerettem bele, kb heti egyszer önkéntes alapon én takarítok, ő pedig sose hagyott békén, mindig összeugrált(én meg csupa kaki lettem), hatalmasakat játszott a többi kutyával, az én kutyámmal is jól kijött, mindig vidám volt és mikor elkezdte visszahozni a labdát, eldőlt, hogy nekem ő kell. (A sztoriba még az is beletartozik, hogy több mint fél éve bent volt, nem volt rá jelentkező, pedig átlag két hónapot szokott ott tölteni egy kutya)
2020. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
84%

Van egy fekete keverék kutyusom, akit megsajnáltam és hazavittem. Életem egyik legjobb döntése volt.

Van egy golden retrieverem, ilyen fajtával nőttem fel, így egyértelmű volt, hogy ha felnőtt leszek is szeretnék egy ilyen kutyát.

2020. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
70%
Nekem egy dobermanom van. Gyermekkoromban a szüleim egyszer egy dobit vettek. Borzalmasan szelíd és játékos volt. Tele volt energiával, sokat játszottunk együtt. Imádtuk egymást. A sok pozitív dolog miatt választottam újra és újra dobit és most sem csalódtam a fajtában.
2020. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
80%

Én világ életemben németjuhászb..zi voltam. Mindig is munkavonalas németjuhászaim voltak. Imádom a fajtát, sosem csalódtam benne.


Most is van egy munkavonalas németjuhászom, meg egy vidéki autóúton talált keverékem, aki szerintem félig disznó, mert sűrűn röfög. :D

2020. jan. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
87%
3 éve költöztünk a kertes házba, ahol azóta is lakunk. Az itt lakóknak volt egy keverék kutyusuk, azt mondták nem akarják magukkal vinni. Azt mondtam, jó, maradjon. Nagyon sovány volt. Azóta fizikailag is összeszedte magát. A szomszédok mondják, hogy a kutyus rendszeresen kiszökött a nyitott kapun, amikor visszajött, mindig jól megverték. Mióta mi vagyunk a gazdája, elvétve megy el a régi útjára szétnézni, de akkor is kb 10 perc múlva visszajön. kb fél éve nem szökött ki a kapun. Nagyon hálás, nagyon kedves társunk, nagyon megszerettük. Ha akkor mi nem fogadjuk örökbe, nem tudom, hova tették volna.
2020. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
81%

Én azért választottam a kutyám (fekete kan mudi), mert ahogy bementünk az udvarra, meglátott, és 8 hetesen elkezdte kergetni, terelni a nagy libákat. Kis ügyes, életrevaló kölyök volt már akkor is.

A testvérei meg csak az apjukon lógtak, nem is mozdultak el mellőle.

2020. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
84%

Mudim, és egy belgám van.

A mudi egy életrevaló, belevaló kis okostojás, a legkíváncsibb kis fekete pötty volt.

A belga pedig az eminens, "anyakedvence".

2020. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!