Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdik! Ti miért pont a...

Gazdik! Ti miért pont a jelenlegi kutyátokat választotátok ki tenyésztőtől, menhelyről, gyepmester itelepről? 25/F

Figyelt kérdés
2020. jan. 17. 15:23
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
81%
Nekem pitbullom van. 3 éves korában került hozzám, előző gazdái el akarták altatni, én megsajnáltam. Most 8 éves, és igazi családtag.
2020. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
1%

16.56


A kutya nem családtag, hanem háziállat B+

2020. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
87%

32-esnek:

31-es vagyunk. Nálunk bizony családtagként van kezelve minden kutya és nem háziállatként. Ez mindenkinek a saját ügye hogy hogy tekint a kutyájára.

2020. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt még gyerekként kaptam, valami szapi-szerűségtől intézte a nagybáttyám, reggel elment a kölyökért, vele volt egész nap a munkahelyén, este meg hozta nekem haza. Ettől függetlenül még mindig hatalmas a szerelem :)


Második tenyésztőtől van, apukám kutyájának indult, ő volt az egyetlen szuka az alomban és nekünk szuka kellett. Apa nem foglalkozott vele, így ő rámmaradt.


Harmadik egy keverék, menehelyen önkénteskedem, ott "győzködött" fél évig, mire azt mondtam, hogy jöjjön idibe, majd még fél év további teperés után beadtam a derekam és örökbefogadtam :)

2020. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Alig töltöttem be a 16-ot mikor megvettem a kutyámat.Diákmunkával volt nálam elég (akkoriban nekem soknak tűnő) sok pénz,jogosítványra és számítógépes játékokra tettem félre a nagy részét a többit elettem.:D

Egyszer aztán játszottam egy böngészős játékkal és a felső hírdetés csíkokban több másik hírdetéssel együtt egy aranyos kiskutyát láttam meg.Rá is kattintottam,hogy megnézzem mi az.Az alomból egyetlen megmaradt kölyköt hírdettek,11 hetes volt akkor.

Pár perc átgondolás után hívtam is a hírdetőt,hogy megvan-e még beszereztem a sarki kisállat boltban egy macskahordozót,estére már anyukám segítéségével nálam volt :)

Másnap chipet átírattam és következő oltásra időpontot kaptam,elvittem a fressnapfba (az út 90%-át az ölemben tette meg :')) és bevásároltam neki.Tálakat,önitatót,hámot,pórázt,royal canin fajtához illő kölyök eledelt (ezt kapta az előző gazditól is,most wolf of wilderness minit eszik,csirke allergiás lett.),féreghajtó tablettákat,fehérítős sampont,keféket és fésűket,egy nagyon cuki szőrös fekhelyet és még egy rakás (igazából java részt sose használt) kelléket.

Nagyon szeretem a mai napig,jól el vagyunk.Amire nekem szükségem van azt megtanítottam neki,mostanra egy imádnivaló városi "középkorú" úriember lett belőle. :D


Ha lesz másik a következőt sem hiszem,hogy tenyésztőtől fogom megvenni.Ha már be is szereznék mellé másik kutyát az biztos nem kölyök lenne,egy alapítványtól vagy sintértelepről hoznék kutyát,akivel ő jól kijön nagyjából hasonló korral mint az enyém.Erre alighanem sor is fog lassan kerülni. :)

2020. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!