Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakógyűlésen leszavazták a...

Lakógyűlésen leszavazták a szomszédok a kutya tartását. Ez normális?

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 18:53
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
13%
8as voltam, es vagyok ujra, igen a gyermekem allatbarat, en is az vagyok, de szerintem allatnak nincs helye lakasban. Es hogy tudd, amig nem koltoztem lakasba mindig is voltak cicaim, esmeg tyukudvarunk is. Itt egy teljesen mas dologrol van szo! Megszavaztattak valamit, es azt elkell fogadni!
2020. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Utolso nem ertem mi bajod van en nem pontoztalak le. Az meg hogy mas karanak orulsz eleg szemet dolog amugy sem veszekedni jottem ide hanem normalis valasz miatt. A tobbieknek koszonom a korrekt valaszokat!
2020. jan. 22. 19:31
 13/37 A kérdező kommentje:
Bocsi utolso elotti.
2020. jan. 22. 19:32
 14/37 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon helyes.Így kell tenni.Kutya nem panelbe való.
2020. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
95%
Azért vagy lepontozva mert valótlanságokat írsz. A kérdés az volt, hogy megtiltható-e a kutyatartás-e vagy sem. Nem tiltható meg, akár tetszik ez neked, vagy igazságosnak tartod, akár nem. A kutyafóbiád senkit se érdekel.
2020. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális, ha nem, aki akar tarthat kutyát. Ugyanis a társasház közössége nem tilthatja meg ezt.
2020. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
92%

Kedves 8-as, a törvények nem szeretem meg nemszeretem módon működnek szerencsére. Senkit nem érdekel, hogy te, a társasház, az utca, vagy akit akarsz, szereti-e kerülgetni a kutyákat vagy nem, ha a törvény azt mondja k,hogy a társasház nem rendelkezhet efölött, akkor az úgy van és pont, a te véleményed nem érdekel senkit.

Kérdező, nyugodtan jogi útra terelheted az ügyet, bár még azt sem kell, elég figyelmen kívül hagyni a dolgot, ha vagdalóznak, ők ütik meg bokájukat.


Kedves 6-os, visszamenőleg semmilyen jogszabály nem működik, ha meg is szavazhatnának egy ilyet, az már ott élő állatokra nem vonatkozik, te nemnormális, csak új állatokat nem lehetne bevinni, a többit meg kéne várni, míg "elfogy". Ez mindig is így volt, így lesz.


Megyek, javaslom a következő lakógyűlésen, hogy tiltsák ki a gyerekeket, mert hangosak, rohangálnak, koszt és kárt csinálnak a folyosón és az udvaron, meg különben sem szeretem őket kerülgetni. Természetesen visszamenőleg is, hiszen azt kell megérteni, hogy nem a lakóközösség akar gyereket, hanem a szülők. Ők elviselik az ordítást, a visítást, a bűzlő pelenka szagot a szeméttárolóban, a széthagyott játékokat, a mocskot, a többiek viszont nem akarják ezt elviselni. A szülők akarnak rájuk kényszeríteni valamit, amit ők nem akarnak, tehát ők alkalmazkodnak, nem mi, ez ennyire egyszerű.

Innentől senki nem tarthat gyereket a társasházban, ennyi a szabály. A betartásának mikéntje csak a szülőkön múlik. Odaadják anyuéknak, barátoknak, keresnek nekik új szülőket gyerekes csoportban, ahogy akarják. Esetleg vihetik nevelőintézetbe, kit érdekel. Kit érdekel a törvény, én ezt mondtam, kész, így lesz. Ha a kölykök eltakarodtak, a következők az idősek lesznek, mert ők is zavarnak. Meg különben sem valók társasházba, kapálgassanak a tanyán. Aztán talán kitiltom az egyetemistákat és a dohányosokat is, mert kva zavaróak.

2020. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
90%
18-as vagyok, amúgy is, szerintem gyerek nem való társasházba. Úgyhogy legyen senkinek, vigyék innen őket a pcába. Mert aszontam. Pont és csók... :D
2020. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
89%
#19! #10 vagyok, pacsi!!
2020. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
10%
19-es.A panel embereknek lett építve,nem mániás kutyásoknak,akik nem képesek betartani az elemi szabályokat.Egy gyereknek több joga van az ottlétre,mint egy kutyának.Szerencsére ez így is fog maradni.
2020. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!