Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csak 3 évet kapnak? Sok...

Miért csak 3 évet kapnak? Sok ilyen kegyetlen gyerek van? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 23. 12:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
mi is a szomédra hagyuk a kutyát de mi úgy hogy ö jön át etteni de kétség kívül a gazdija híbája úgyanis egy jó kutya nem koboról a a kis köcsögökre meg rá küldeném a rotit
2010. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
24%

13:28 Ne mond már ,hogy a kiskutyu-kategórába ennyi elvetemült pszichopata gyilkos jár, a beagle klikkereztetéséről kérdezgetni...

Elhiszem én, hogy felháborító, de névtelenül mindekinek nagy a pofája. Gondolom a fele még lány is ráadásul, aztán meg ha egy cigány fattyút kellene "megölniük" 4 masodpercen belül a veséjükben találnak egy pillangót és annyi a nagy állatvédésnek. Emberek ésszel kéne kiadni a kezetek közül bármit is, akár csak egy anoním kommentet, de akkor is...

2010. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%

fuj undorodom az ilyen emberektől. volt szívük (vagy inkább nem volt)bedobni egy amúgy nem is kóbor kutyát egy kútba. biztos cigány volt az a gyerek mert biztos hogy látták többen is csak nem mertek csinálni semmit. a másik 14 éves gyerek meg csa tagadja mert nem meri beválani persze ahoz volt bátorsága hogy ilyet csináljon.


ATi

2010. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos Magyarországon még állatkínzásért nagyon kevés embert ítéltek el. Ez külföldön bevett gyakorlat. A gyerekek esetében a hátteret kell megvizsgálni, mert hát kitől tanul a gyerek, ha nem a szüleitől. Valószínűleg ezt látta, tanulta otthon. Mindenképpen intézetbe záratnám a gyereket, de sajnos nem fog történni semmi.
2010. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
65%
én mind két kezét levágnám!!!akkor csináljon ilyet!fujj:(
2010. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%

Kedves 13:40!

Pofája a lovamnak van, nekem véleményem van még akkor is ha nő vagyok.Durva,mi? Nem ismerjük egymást,így ne legyenek előítéleteid.Ha pedig már te is betévedtél az "kiskutyu kategóriába" légyszíves kultúrált véleményt alkoss a "pofáddal" és nevet is írj a kommented mellé!

Köszi Adri

2010. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
33%

14:55

Lényegében arról szólt a kommentem, hogy az ebreknek olyan értelemben nagy a pofája, hogy nagy szájú, nem pedig a véleménye. Mert az nem vélemény, hogy "Az ilyeneket élve megnyúznám", hanem nagyszájúskodás. Kétlem, hogy az illető valaha is ölt volna, akár állatot akár embert, lényegtelen, nem ,hogy kínzott volna.


Üdv. Bence.

2010. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én értettem mit akarsz mondani, de a stílussal voltak gondjaim....
2010. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én komolyan mondom nem tudom mit mondjak erre. Le vagyok döbbenve, hogy az emberek ilyen öntörvényűek. Szörnyű, hogy ha valami bejön az udvarba akkor fogom aztán beledobom ebbe vagy abba, megfojtom, lelövöm. Ha kutya vagy macska jön a kertbe elkergetem, vagy ott a slag avval tessékelem ki! Na de ez már sok!
2010. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

16:32 vagyok megint. Itt valaki mondta, hogy nagy szája egyeseknek így névtelenben. Hallotta-e ott Budapesten (asszem) elkezdte a kiskutyáját pórázon lóbálni a levegőben, földhöz vágta stb... Na ott az emberek megverték a kegyetlenkedő állatkínzót! Szerintem ha fiú lennék és 20 kilóval nehezebb lehet, hogy ha meg nem is verném, de kiállnék az állatért.


A szobám alatt volt egy albérlet ami egy szobából állt és azon belül volt a konyha. Kicsi szoba. Egy hatalmas kutyát tartott ott lennt abba a kis szobába és hallottam, hogy valami csővel üti (püfölés hangokat is hallottam) az a szegény kutyus meg sír nyüszít. Borzasztó volt. 10-12 lehettem kb, nem tehettem semmit. :-(

2010. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!