Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki, csivava, máltai, törpe...

Yorki, csivava, máltai, törpe spitz vagy toy uszkár? Melyikkel lehet napi 2-3 órát egyszerre lesétálni?

Figyelt kérdés

A segítségeteket kérném, hogy ilyen kicsi kutyafajtáknál mit is jelent az, hogy: "mozgékony, aktív, energiabomba". Mivelhogy még gyerek vagyok, de nagyon szeretnék már régóta kutyust, anyu azzal a feltétellel egyezett bele, hogy a kutyus felnőttkorára nem lehet több 4 kilónál ..

Értek a kutyákhoz valamennyire, tudnám gondozni és szeretném is meg minden, de én szeretnék délutánonként 2-3 órát sétálgatni vele. De nem tudom melyik bírná ezt. Nem rohanni kell, szimatolhatna meg ismerkedhetne más kutyusokkal, csak annyi, hogy 2-3 órát egyben kint mászkálni.

Azért kérdem, mert mindenhonnan olyan infó jön, hogy napi összesen 1-2 óra, 3-4 sétára szétosztva az átlag. Köszönöm annak, aki segítene.



2020. ápr. 10. 09:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Sok sikert, informálódj sokat ameddig megérkezik az új jövevény :)

Több ilyen hozzáállású ember kellene mint te és a szüleid.

2020. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :) Szuper valasztas! Orulok, hogy felelossegteljesen fogtok vasarolni.
2020. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Szia! Az is fontos, hogy az uszkárokat rendszeresen kell vinni kozmetikába, erre is gondoljatok majd. a tenyésztő biztos tud majd segíteni megfelelő kozmetikus találásában :)
2020. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!