Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék golden retrievert...

Hol tudnék golden retrievert venni 250 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Nem nem az a fontos mennyibe kerül, csak szerintem 500 ezer forint amit ma megkaptam 2 tenyésztőtől is az SZERINTEM sok!Nem tudok valakit ajánlani aki megbízható és van nála várható alom?

2020. ápr. 11. 15:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%
Az ember akar egy kutyát otthonra. Kit érdekel hogy milyen győztesek a szülei. Csak egy kutyáról van szó.
2020. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
16%

[link]



Szívesen.

2020. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
Kedves 11-es!azt érdekel hogy milyen győztesek a kutya szülei hogy nem egy szaporítós genetikai szennyt kapsz.de gratulálok,ha neked ekkora a felfogásod,és a "csak" egy kutya kifejezésed elarulja,hogy nálad egy kutya nem csaladtag hanem "csak egy kutya"....
2020. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%
12-es...nemlatsz a szemedtől...ne ajalnjuk mar a jófogást....jézusom...azok nem golden retrirverek,azok jellegű keverékek
2020. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%

Egy golden 500.000? Egy minőségi corgit kapni annyiért...


Én azt hittem, hogy az ilyen elterjedtebb fajták (goldi, labi, németjuci, stb. hobbira!) 200-250k körül mozognak maximum... De akkor nagyon elvagyok tévedve...


Csak akkor így bárki tépheti a száját, hogy jófogásról ne, szapitól ne, ez a legnagyobb baj :(

2020. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Na felhívtunk ma 6 olcsóbbnak kinéző tenyésztőt és a legolcsóbb 370 ezer forint volt.
2020. ápr. 11. 23:28
 17/21 anonim ***** válasza:
77%
Atya ég... Ezért már lovat veszek. Értem, én hogy törzskönyves, szűrt kutyát csak tenyésztőtől kap az ember, de átlagos ember nem fog több havi fizetést kiadni egy fajtatiszta kutyára. Akármilyen hiper-szuper győztes szülei vannak, az utcán ez pont senkit nem érdekel... Én például törzskönyves papillont láttam 150 ezerért, ami nálunk elég ritka fajta.
2020. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
22%

Hát nem tudom.

Gyereket sem úgy terveznek az emberek, hogy előtte elmennek komplett szűrővizsgálatra, és azzal feküdnek össze, akivel "passzolnak". Az embereknél is kijönnek genetikai dolgok, mint az asztma, cukorbetegség meg hasonlók. Attól még nem mondjuk, hogy jajj, nehogy gyerekük legyen, mert örökölheti. Az életben vannak problémák, de nem lehet úgy élni, hogy mindent el akarunk kerülni, csak a legjobbak maradjanak fent. Tudom, hogy mi nem állatok vagyunk, meg hogy értük mi felelünk, de szerintem túlzás, amit a tenyésztők művelnek. Szerintem pont ezért jön ki sok utódon a probléma, mert túl van tenyésztve. Az egyik véglet, a másik meg a putris, ketrecekben tartott kínlódó, éhező állatok kizsigerlése. Szerintem kell keresni egy arany középutat, ahol látszik, hogy a szülők szeretve vannak, jól tartva, egészségesek, jól tápláltak, a kicsik vidámak, jó erőben vannak, a hely, ahol élnek családias, rendezett, tiszta. Sok embernek még ez a pár tízezer is rengeteg, hogy egy ilyen helyről tudjon kutyát venni. Egy átlag kutyás, akinek van egy álomfajtája, egy örök kedvence, de csupán szeretni szeretné, az nem fog több százezret összegyűjtögetni.

A menhelyes kutyák is tök jók amúgy, nekem is van ilyen is olyan is, mert volt több álomfajtám is, ilyen "középutas" helyről vettem őket, mit írtam, és tökéletes családi és sportkutyák, a menhelyesekkel együtt. Csak meg kell nézni, hogy honnan veszed, de a "hobbi tenyésztők" nem azok a bizonyos máglyára való szaporítók. Csak rossz embertől ne vegyél, meg aki bántja őket és csak a pénz érdekli.

2020. ápr. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18%
Menhelyről fogadj örökbe egy kutyust. 500.000 x jobban jársz..
2020. ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
92%
Ez valóban nagyon sok érte. Az én shibám bajnok felmenōkkel volt 300.000 forint és szó szerint mindent adtak hozzá (iratok, tk, tál, nyakörv, póráz, 2 havi kaja, játék, alomszagú rongy, stb.).
2020. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!