Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék golden retrievert...

Hol tudnék golden retrievert venni 250 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Nem nem az a fontos mennyibe kerül, csak szerintem 500 ezer forint amit ma megkaptam 2 tenyésztőtől is az SZERINTEM sok!Nem tudok valakit ajánlani aki megbízható és van nála várható alom?

2020. ápr. 11. 15:41
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nagyon elszálltak az árak,más fajtákkal is. Értem én,hogy minden egyre drágább ,no de 370- 500 ezer egy gyakori és népszerű fajtáért .. Én a fajtamentőket ajánlom, szoktak ott fiatal kutyák is lenni kérdező . 1-2 éves kutya még szinte gyerek , te leszel a mindene,ugyanakkor ha van valami eü. gondja az nagy eséllyel már látható . Persze senki nem jós, és ugyanúgy a normális tenyésztőtől vett kutya is lehet beteg (nem szaporítókról írok) . Én is jártam így. Eü garancia,pénz visszafizetés,vagy visszaadhatom a kutyát .. nekem nem volt opció,hogy visszaadjam a kutyát ,oké a pénzt visszakaptam,tényleg korrekt volt,de a kutyának fájdalmai voltak ,több műtétje,és valószínűleg ezért is kellett 6 évesen elaltatni egy olyan fajtát,ami amúgy a dupláját is élhetné . Engem ez nagyon megviselt , szóval ha nincsenek vele komoly terveid ,vadászat,vagy mittudomén miket lehet még a goldennel ,azon kívül,hogy hobbiból tartani akkor keress egy szép társat magadnak a menhelyen ,mentsd meg,és szabadíts fel egy helyet egy másik rászorulónak.
2020. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!