Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor fogja vegre megerteni,...

Mikor fogja vegre megerteni, hogy csak kint pisihet?

Figyelt kérdés

9honapos most a kutyus. Most, hogy itthon vagyunk vele egesz nap, nagyon szepen ment a szobatisztasagra valo neveles. De hozza teszem, hogy egy nap 7-8x visszuk le..


De ma eldurramt az agyam, meet levittem 9:30kor es most 10:45kor bepisilt a szoba kozepere..


Komolyan kezdem feladni, nem ertem miert nem kepes tartani, amikor az egesz esetet atalussza balesetek nelkul 10orat is, de napkozben ha nem viszem le 3-4 orankent akkor bepisil. Nem csopogtet vagy jelol, rendesen elengedi az osszeset..


Kint persze dicserjuk kindig ha elvegzi a dolgat bent pedig ha rajta kapjuk akkor meg pisilies kozben leszidjuk, utana soha mert akkor nem ertene.


Mikor fogja mar vegre megerteni, hogy arra van a seta, hogy csak akkor pisiljen. a hazban ez tabu.



2020. ápr. 30. 10:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik kutya nehezebben tanul,ez van. Jól csinálod a dolgot,de több türelmet. Nekünk 2 kutya volt. Az egyik szinte azonnal szobatiszta volt, sose láttam még olyan okos kutyát..egy álom volt. A másiknak kellett bő fél év, még utána is voltak balesetek. Olyan is volt,amelyik soha nem lett 100%-osan az. Minden kutya más, a tiédnek több idő kell.
2020. ápr. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
Nemar,hogy mergesvagy egy kölyökkutyara,akinek meg nem fejlődtek ki a záróizmai és 3-4 óránként muszály pisilnie!hallottad mar azt a szót hogy TÜRELEM?
2020. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nincs is azzal problemam, hogy 3-4 orankent levigyem. Nekem is jottesz a seta a levegon. De konyorgom, amikor egy oraja voltunk lent h a viharba tud megint bepisilni.


Na mind1, csak magamra haragszom igazabol mert nem ertem mit rontunk el.

Arra gondoltam, lehet valami egeszsegugyi problemaja van, de akkor allandoan bepisil. A heten menni kell fereghajtoert, majd rakerdezek a dokinal, h szerinte meg kell-e vizsgalni komolyabban.

2020. ápr. 30. 11:24
 4/17 A kérdező kommentje:

*akkor allandoan bepisilne*


De csak itt ott van baleset

2020. ápr. 30. 11:25
 5/17 anonim ***** válasza:
Majd hozzá fog szokni most még kölyök kutya. Én sokszor le se vittem órákig, majd volt amikor odament az ajtóhoz és kaparászta. Ebből tudtam hogy kell neki.
2020. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Pelenkát használtál nála?
2020. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szidd le ha bent pisil küld ki és ha ott elvégzi a dolgát dicsérd meg szerintem egyszer
2020. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Sok vizet iszik? Hűvösebb van a lakásban? Nekem akkor szokott gyakrabban pisilni. Figyeld meg nem jelez e valahogy ,csak nem veszed észre.
2020. ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Volt kutyapelus? Ha igen, akkor eltonottad, csak arra szoktatja, hogy nem probléma, ha bent végzi el a dolgát. Idősebben még hosszabb idő leszoktatni.
2020. ápr. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok segíteni,mert én is csak ennyit csináltam,hogy sűrűn vittem le.6 honapos kora óta szobatiszta.Most 6 éves.
2020. ápr. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!