Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám egyre agresszívabb...

A kutyám egyre agresszívabb velem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 11 hónapos border colliem. Mostanába ha rosszalkodik a szobámba es epp tanulok addig kiveszem hogy tudjak tanulni és ahogy próbálom megfogni a nyakörvet felhúzza az ínyét és ahogy hozzáérek oda kap és közbe morog és nagyon erősen megharap. Hozzá teszem lassan kötelesek felé és soha nem bántottam még ezért nem ertem miért ilyen. Másokkal elképesztően barátságos de engem nem annyira szeret. Vagy hát hozzám nem szokott oda jönni simogatásért (de mindeki máshoz igen meg az idegenekhez is.) És nem nagyon tűri el ha en simogatom. És ez borzasztóan rosszul esik mert kiskorától en neveltem. Mit tegyek hogy ne morogjon ram es Ne harapjon meg? Na meg hogy szeressen.?

2020. máj. 5. 19:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
63%
20as,látnád itt a környékünkön mennyi agresszív border van . Van egy amit hatalmas ívben kell kikerülni még séta közben is,mert oldalra simán kitámad az enyémre .
2020. máj. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
100%
Nem értem minek annak kutya aki nem bírja nevelni...
2020. máj. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos tudom. De emberre agresszív border az a nagyon súlyos nevelési hibák miatt lesz! Az ilyen gazda nem alkalmas kutyatartásra!

Persze a kutya vonalát is megnézném...

2020. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos a kedves szaporítóknak hála igencsak magnőtt az ideggyenge, agresszív borderek száma. Engem is ledöbbentett, mikor majdnem megharapott egy, azelőtt csak kedves borderrel találkoztam, jöttek simiért. Szerintem ez a foglalkozás leírás igencsak el van túlozva...
2020. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

A borderek nagyon ritkán agresszívek, egyszerűen nem erre lettek tenyésztve, ez a kutya (még fajtajellegű keverékek esetén is) örökké mosolyog, ok nélkül nem agresszív. Viszont nem való mindenkinek.

Honnan van a kutya? Náluk is lehet idegrendszeri probléma, de abba inkább ők bolondulnak bele.

2020. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
23%
Ha rosszat csinál rá kell vágni az orrára vagy vidd el tanítani, az én staffim is egy-két rávágás után aranyos, játékos kutya lett az idők alatt
2020. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
75%
Persze, üssünk egy alapból agresszív kutyát. Tök jó ötlet. (nem)
2020. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
73%

Hiába emeled ki a kérdést mèg ezerazer, a válaszok nem fogbak változni. Jól leírták a többiek, hasznos válaszokat kaptál. Most mar rajtad a sor!


Azt amugy mondd már el, higy te nem járaz iskolába? Nem jártál az elmúlt 11 hónapban sem? Mert nagyon szép ám, hogy leírtad, hogy a karantén alatt mennyir foglalkoztál vele, de ezek a problémák nem 1-2 hónap alatt alakultak ki nála. Szóval az igazat! Ha NINCS karantén (mert haamrosan nem lesz), akkor mennyit is foglalkozol vele valójában?!

2020. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Altasd el a faszba.

Kell a francnak egy ilyen kutya!

2020. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!