Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám miért ölte meg a...

Kutyám miért ölte meg a szomszéd vadászgörényét?

Figyelt kérdés
A szomszédnak elszökött a görénye, és a kutyám, egyszer csak jött, és a szájába lógott a halott görény. A szomszéd szomorú volt, elnézést kértem, a kutyám nevébe is, de nem haragszik, azt mondta az Ő hibája, hogy kiszökött, mert nem figyelt rá, és nyitva hagyta az ajtót. Ez éjszaka volt, a kutyám meg másnap hozta oda nekem a görényt. De, miért tette? Benne van a vadászösztön? Hogy el kell kapnia a kisebb állatokat? És miért hozta oda nekem mutatni? Ilyenről lelehet szoktatni a kutyát?
2010. júl. 29. 14:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ösztön. Minden kutyába benne van. Megfogják az egeret, a patkányt, a galambot... Görényt, macskát... Leszoktatni úgy tudod, hogy amikor odaviszi, megszidod...
2010. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
16%

WOW, nem is tudtam, hogy fel lehet tenni ilyen hülye kérdést...

Amúgy meg a kutya a farkaskutya utóda, következtetés: a kutya vadász, vad.

És azért hozta oda neked, mert büszke volt a zsákmányára, és azt szerette volna, ha megdícséred...

Ez igen kérdés...

2010. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudod belőle kinevelni. Ösztön. Főleg ha idegen állat volt. Össze szoktathatók más állattal amiket nem fognak bántani, de azt is időben kell elkezdeni meg úgy a jó ha egymás mellett nőnek fel. És azért mutatta meg neked, hogy dícsérd meg érte amiért megfogta. Nem mondom, hogy helyes amit tett de emiatt nem szabad büntetni Ő csak a dolgát végezte. Nagyon rendes a szomszédod is, hogy magára vállalta, hogy az Ő hibiája amiért nem figyelt oda rendesen. Végülis igaza van. Nem a kutya hibája, hogy a görény elszökött.
2010. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

azért vitte nekem, mert az ajándék, büszkélkedni akart.

Nem tudsz mit csinálni, :-((( ösztön.

Próbáld meg kárpótolni valahogy a szomszédod.

De sajnos tényleg ő a hibás, ha nem a te kutyád kapja el, akkor más. Sajnálom szegény görényt.

2010. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Megköszöni hogy adsz neki enni, ezért ő is ad valamit. Én is sokszor az ajtó előtt találok egereket...

Neked is meg kell enned amit ő hozott, nehogy megsértsdd xD

2010. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Életembe nem gondoltam volna, hogy egy görényt könnyű lehet elkapni. Azt hittem, sokkal fürgébb, mint egy kutya, na meg mindenhova befér. Mert, ha többen vannak a kutyák, elképzelem, hogy levadásszák, de egyedül elkapni egy görényt. Vagy lehet, hogy ez a görény, nem olyan mint a vad? Szóval lehet nem félt a kutyát, vagyis nem próbált védekezni?
2010. júl. 29. 14:30
 7/21 anonim ***** válasza:
31%

kivételesen azt mondom, jól tette a kutyád.

talán az az ember rájön, hogy egy vadállatot nem lehet otthon tartani....

a görény NEM háziállat. Mikor tanulják már meg az emberek?

Ugyanolyan állatkínzás őket egy ketrecben tartani, mintha egy őzikét nevelnék a teraszon...

2010. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Azért nem minden kutya ilyen! Sok kutya sosem bántana semmilyen állatot...
2010. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó, akár hiszed, akár nem, egy görény sokkal emberközpontúbb, mint egy macska. Nagyon sok játékot igényel, szeret az emberek közelében lenni. Akkor meg miért ne lehetne otthon tartani?

Az őzike-elméleted meg 1 baromság.

2010. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ma 14:40-nek írtam
2010. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!