Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó döntés megrugni a támadó...

Level 9.1 kérdése:

Jó döntés megrugni a támadó kutyát?

Figyelt kérdés
Focista vagyok tehát jó erőssen fejbe tudom durrantani, vagy ez rossz?

2020. máj. 18. 08:00
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Ja, és nem fogod tudni kirúgni a fogát, nem vagy olyan nagy legény. Ha egyet-kettőt sikerül is, ő beléd mártja a maradékot.


Kretén.

2020. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Hát igen az ilyen kérdéseknél a fő probléma, hogy a kérdező azt se tudja milyen egy támadó kutya.
2020. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
52%
Most az a kérdés, hogy a TÁMADÓ kutyát fejbe rúghatod-e. Igen. Maximum ha felidegesíted, akkor leszaggatja a lábad. Az estek 90%-ában elég a határozott fellépés ha meg tudod ijeszteni. Akkor nem fog nekedmenni, nem kell feleslegesen rugdosni a kutyát.
2020. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, én sem értelek. Te TÁMADÓ kutyát írtál, és erről is kezdtünk beszélgetni. Nem arról, hogy hogyan lehet bármikor bármilyen kutyát bántani.


A támadó kutyát meg úgy biztosan nem fogod rugdosni, ahogy itt előadod. Elég nagyképűnek tűnsz, ne is haragudj. Még egy kis dög is simán beléd kapaszkodik úgy, hogy hiába rúgod, pláne egy nagy, német juhász méretű kutya. Ne járjon ennyire a szád.


És hidd el, én írtam korábban, hogy engem egy kiskutya támadott meg, mégsem tudtam lerázni. És lehet mondani, hogy én egy gyenge nő vagyok, és ez igaz is, de az utánam jövő 18 éves sportos fiú úgy menekült meg, hogy addigra apukám arra ment autóval (mivel felhívtam a támadás után, ahogy kijutottam az utcából), és kiszállt segíteni, ő rúgta a kutyát, a fiúnak meg mondta, hogy ugorjon az autóba. Apukámat is megharapta, de ő azért egy nagyon határozott és nagyobb darab ember. Ő kiképzett már egy kan német juhász kutyát rendőrkutya-szintig, úgyhogy volt elképzelése, mit kell csinálni, ezért végül tőle megijedt a kis dög. (De még előtte azért belé is kapott egyet.)


Szóval a fiatal, sportos, erős srác sem járt jobban, mint én, pedig nem hiszem, hogy amúgy ne tudna rúgni...

2020. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
64%
Ja, és nem mindig látod előre, hogy támadni fog. Én pl. még sötétben mentem az utcán, és egy parkoló autó mögül/alól ugrott rám. Nem is vettem észre, hogy a közelben van, csak amikor már a lábamon csimpaszkodott. Nem ugatott, hanem habzott a szája, morogni is csak a dulakodás közben kezdett... szóval NEM lehetett előre készülni. Lehet, hogy akkor én is ügyesebben reagáltam volna, nem tudom.
2020. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!