Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutyafajta amit...

Van olyan kutyafajta amit valamiért nem kedveltek?

Figyelt kérdés
Melyik az a kutyafajta? Miért nem kedvelitek? A fajtából egy egyeddel kerültél összetűzésbe?

2020. jún. 23. 16:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%

Vannak fajták, amik nem tetszenek, fehér nem a fajtát nem kedvelem, hanem azt az emberi igényt, ami létrehozta őket.


Ilyen az összes ideggyenge zsebcirkáló, az összes harcikutya (nem az őrzővédő, hanem a tényleg csak viadalra nemesített). Ilyen a csapottfarú németjuhász, a hortyogó-szörcsögő mopszok-bulldogok.

2020. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
12%
Az apró termetű szobakutyák.
2020. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Én is az apró termetű szobakutyákat mondtam volna pár hónappal ezelőttig, egyáltalán nem értettem, mire jók ezek a kis vakarcsok. Akkor végül befogadtam egy elárvult apróságot, aki a vártnál jóval kisebb termetű lett. eleinte nem volt meg a vibe, de aztán szerelembe estem vele is. Szóval nem igazán :)
2020. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
39%
Utálom a beagle kutyákat nem tudom miért 😂 idegesítőek és vinnyognak
2020. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%
Alapvetően minden kutyát szeretek de a yorkikat, csivavákat nem kedvelem mert törékeny kiskutyák én pedig szoktam "birkózni" a tacskómmal. A csivavák pedig idegileg labilisak is ráadásul.
2020. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
81%
Pitbull,Csivava,amerikai-angol staffordshire terrier
2020. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
52%

Az elsővel szóról szóra egyetértek!

Nem szeretem a nyomott orrú kutyákat. Kb. olyan ez, mintha emberben a Down-kórost tenyésztenék, mert "olyan cukiii" - nem az. Csúnya és lélegezni sem tud rendesen, csak röfög a szerencsétlen kutya.

Pitbull - utálom az ilyen agresszív dögöket, csúnyák is.

csapottfarú németjuhász - na ettől is kivagyok.

nem tetszenek az agarak, meg az ilyen csontkollekciók.

az egérméretű kutyákat meg nem is tartom kutyának.

2020. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%
Minden kutyafajtát szeretek, nincs bajom egyikkel se. Inkább az, hogy van olyan kutya, amilyet én nem tartanék. Ilyenek a kisebb fajta kutyák. Olyan picik, törékenyek, nem igazán hozzám valóak, a nagyobb kutyafajtákat jobban preferálom. Nekem pl. van egy beaglem is, ő is olyan kis picinek tűnik néha, de ő még úgy elmegy. De a nála is kisebb kutyák tényleg olyan kis picik. Szerintem ha lenne ilyen pici kutyám, attól félnék, hogy megsebesítem, mert na, pár kilósak, meg minden. Viszont nincs velük bajom mielőtt bárki lepontozna, szerintem aranyos kutyák, csak én ha választhatok, inkább egy nagyobb kutyát választanék saját magamnak.
2020. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
19%
A kopasz kutyákat utálom egyedül. Nekem egy kutyán legyen bunda! Mi jön ezek után? A toll nélküli kanári?
2020. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
30%

Tacskó.

Nem tudom miért de sosem volt a szívem csücske.

2020. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!