Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutyafajta amit...

Van olyan kutyafajta amit valamiért nem kedveltek?

Figyelt kérdés
Melyik az a kutyafajta? Miért nem kedvelitek? A fajtából egy egyeddel kerültél összetűzésbe?

2020. jún. 23. 16:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
50%

Bull terrier, kistestű kutyák (kivéve a pincsi, az volt nekem 18 évig).

Agarakat se csípem. Beagle, spániel.

Oszesegeben elvagyok egy keverékkel is. Páromnak pl jack russell jellegű keveréke van. Nekem inkább a nagyobb kutyák jönnek be.

Nekem törpe snauczerem és német juhászom van.

2020. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
50%
Én a tompított orrú kutyákat nem szeretem, mert a rendestől teljesen eltér a koponyájuk, ami miatt nehezen veszik a levegőt, és sok a légúti megbetegedésük. Találkoztam néhánnyal, és amikor nem csináltak semmi különöset, akkor is lehetett hallani, ahogy hörögnek, amikor veszik a levegőt, és ez a kisebb gyerekeknek ijesztő is lehet.
2020. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
48%
A husky gyonyoru, viszont miota van egy kutyusom nem kedvelem őket, agresszívak, es sem gyerekekkel sem más kutyákkal nem jonnek ki jol a tapasztalataim alapján. Palota pincsit nem lattam meg ami nem volt idegbeteg. Viszont valaki írta, hogy a pitbull agresszív dög, nekem volt egy pitbullom, sosem volt agresszív semmilyen más kutyaval es más emberrel sem, inkább azok a pitbullok agresszívak amelyeket arra nevelik, kihasználva az erejét a kutyának. En mindig szepen bántam vele, viszont az hogy a gazdáját megvédi, hogyha bántják az egyertelmu. De ezert a fajtáját nem lehet utalni, minden kutya ilyen, hogy védi a gazdáját, meg egy kis tacskó is. Csak abban nincs annyi ero.
2020. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
41%
Hát utolsó ha te képes voltál egy alapvetően végtelenül barátságos kutya fajtából agresszívat nevelni akkor valamit nagyon elcsesztel.
2020. jún. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám "kutyásnak" magam, de vannak fajták, amiktől tényleg kiráz

a hideg és iszonyatosan unszimpatikusak, félelemkeltőek, nem éppen bizalomgerjesztőek, amstaff és a pitbull.

2020. jún. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
24 es, ha te képes voltal ennyire félre olvasni amit írtam kerlek olvasd el ujra🤣🤣
2020. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Arra értetted hogy a husky? Nekem nem az van, csak miota van kutyusom szinte egy kutya sem ugatja meg ot, csak itt a környéken 5huskybol 5🤣es nem csak az enyémet, minden más kutyát, es a kisgyerekeket is. Gyonyoru fajta es mindig ilyet akartam, de végül orulok hogy berhazba lakunk es nem lehetett.
2020. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Csivava,Staffi/Amstaff

Nem tudom miért

2020. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Van fajta ami nem tetszik küllemre, pl a tacskó, schnauzerek, nyomottfejűek.

Természetileg a vérmesebb, nehéz fajták mint pl a bull típusok, egyes juhászkutyák nem szimpatikusak tartásra de csak azért mert tudom, hogy én nem tudnék normális kutyát faragni belőlük.

Alapvetően viszont a neveletlen, paraszt kutyákat (a gazdáikkal egyetemben) nem kedvelem fajtától függetlenül.

2020. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Basset Hound, Jack Russel, Csivava, Shih Tzu, Spániel, Vizsla, Beagle

Egyszerűen nem szimpatikusak.

2020. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!