Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minek kellett neki kutya?

Minek kellett neki kutya?

Figyelt kérdés

Van itthon 2 gyönyörű perzsa cicám. Nagyon rendesek, kezesek és tiszták, de a barátom nem rajong értük. Persze szereti őket, viszont nem sokat simogatja egyiket sem.

Eddig azzal érvelt, hogy ő kutyás.


Kb 1 hónapja lett is kutyánk.

Édes, okos, annyira nem "mágnes". Kedvelem.

Párom kezdetben foglalkozott vele. De így egy hónap elteltével kb semmit. Én sétáltatom, én etetem-itatom, játszom vele.

Ezt így elnézve minek kellett neki a kutya?



2020. jún. 28. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Ne haragudj, de ezt miért tőlünk kérdezed?
2020. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tőle már kérdeztem, mindig hárít és tagad, meg ígérget.
2020. jún. 28. 17:27
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Legalább kiderült, hogy gyereket nem szabad vállalni vele.😂
2020. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fejben még biztos sokkal idillibb volt neki :)


Amúgy, ha van, aki megcsinálja helyette a "kellemetlen" dolgokat, ő miért törné magát?

Ha úgy érzed, hogy hosszú távon nem szeretnéd ezt csinálni, akkor még most keressetek neki gazdát(gondolom kölyök, azokért jobban tolonganak, mint a -sok esetben viselkedésproblémás- felnőttekért)

2020. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbb ember ilyen ebben a kutya témában. Nagyon akarja, nagyon kell neki, aztán pár hét alatt alábbhagy a lelkesedés, a kutya meg kerti dísz lesz, vagy lakásdekoráció. Viszont tök jó fej vagy, hogy pozitívan állsz hozzá és gondoskodsz róla.
2020. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én komolyan elbeszélgetnék a "párommal" ha ennyire felelőtlen. De tényleg aranyos tőled hogy gondozod :)
2020. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt sokaktól meg lehetne kérdezni. A barátod felelőtlen, én ezek után erősen elgondolkodnék, hogy van-e jövője ennek a kapcsolatnak. Ha akarsz gyereket, vele semmiképpen ne tervezz, mert azzal is magadra hagy majd. A háziállat nagyon jó párválasztási szűrő. Le lehet mérni a másik fél valódi jellemét, tökmindegy, mennyire színezte ki azért, hogy bevágódjon.
2020. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat!

Nos, gyereket eddig sem terveztem, sem vele sem mással :D

A kutyusról evidens, hogy gondoskodom. Én is megszerettem+jól kijön a cicàkkal. Különben kistestű, középkorú. Nem is értem miért nem foglalkozik vele. A mozgásigénye alacsony, nem is annyira játékos, csak hogy picit fárasztva legyen. Éppen ezért nem értem, hogy miért olyan nehéz az a napi 2 órácska, amit a kutyus akar (mert az után már inkább fekszik velünk a kanapén).

2020. jún. 29. 09:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg fogalma sem volt arról, hogy mivel jár egy kutya nevelése.
2020. jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!