Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kis termetű kutya elvan...

Egy kis termetű kutya elvan otthon egyedül?

Figyelt kérdés

Egyedül élek és szeretnék egy kiskutyát de nem akarom megszivatni szóval ha kiderül, hogy így nem lenne jó kutyát tartani akkor inkább nem veszek.

Tehát 12 órát szoktam dolgozni egy nap, és hetente átlagosan 3 szabadnapom van, néha 4. Ami azt jelenti, hogy a szabadnapokon nyilván tudom sétálni vinni stb de amikor dolgozom akkor max reggel meg este tudok neki enni adni és egész nap tök egyedül lenne. Ez milyen lenne egy kisebb termetű kutyának?


2020. jún. 29. 10:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

Macsek, de akkor 2 legyen.

Csak alom, száraztáp és víz, plusz cicabútor, vagy dobozok, polcok, amin ugrálhatnak, pár játék és vagy alszanak, vagy játszanak, Te meg reggel-este kitakarítod a wc-jüket, friss enni-inni, szeretgeted őket, játszol velük, éjjel rajtad fognak aludni, de nem lesznek lelki betegek. Amikor egésznap velük vagy, akkor meg úgyis rajtad lógnak, viszont egyedül(vagyis ketten) is tökéletesen elvannak.

2020. jún. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
85%
12-13 óra nem egész nap. Volt macskám és ha éppen itthon voltam is végig aludta szinte az egész napot. 1-2 órát volt aktívan ébren. Macskák vígan elvannak egy fél napot egyedül, ha utána foglalkoznak velük pár órát. Kutyának egyértelműen sok lenne. Több foglalkozást igényelnek.
2020. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!