Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez tényleg állat kínzásnak...

Ez tényleg állat kínzásnak zásnak számít?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy nagytestű kutyája akit sajnos nem igazán nevelt meg. A kutya már csak unalmában is non stop ugatot. Most nyàron éjjel még az ablakot be kellett csuknom miatta mert tóbbször felugatta az alvó gyerekemet. Hiába szóltunk rá ugyanúgy folytatta. Na szóval besokaltam és kimentem az udvarra egy nagy vödör hideg vízzel és telibe locsoltam vele a kutyát. Utána legalább elhallgatot. A párom szerint ez állatkínzás és ugye a gyereket se locsoljuk le,ha éppen sír.Szerintem meg baromira nem kéne összehasonlítani egy kutyát a gyerekkel. Kinek van igaza?
2020. jún. 30. 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
83%
A kutyának is megállhat a szíve, ha fel van hevülve és kap egy vödör hideg vizet....
2020. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de nincs mit sajnálni a gyerekemen. Természetesen rengeteget foglalkozunk vele és szépen fejlödik 🙂 5hós amúgy. Nekem minden idömet lefoglalja most a pici és nincs türelmem a párom neveletlen kutyájával foglalkozni.
2020. jún. 30. 15:13
 33/85 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy a kutya örült neki. A kertszomszédomnak van egy nagytestű, jól nevelt kutyája. A kerítés előtt szederbokrok vannak. Amióta ilyen meleg van, ha locsolok, a kutya odajön a kerítéshez és tátja a száját és issza a vizet. Nem tettél semmi rosszat.
2020. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 A kérdező kommentje:
32es a vödör vizet éjjel kapta mikor sokadszorra keltünk fel az ugatására
2020. jún. 30. 15:15
 35/85 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mond meg a párodnak, hogy adja örökbe a kutyát vagy foglalkozzon vele!

Attól mert van gyerek a kettő együtt is megy!

2020. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
63%
#35 Az ijedtségbe is bele halhat, főleg, hogy már fél a vödörtől. Szerinted mennyire ijedt meg, mennyire érzi magát megfélemlítve? Aztán meg ha besokall, mert szartok rá, meg stresszelitek és neki támad a gyereknek vagy nektek, akkor mi lesz? Nem a kutyát kell hibáztatni. Értem, hogy nincs rá idő, de ha bekattan, az miattatok lesz. Írtam, keressetek másik gazdát szegénynek.
2020. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
89%
Az életben nem fogom megérteni, minek ilyen embereknek állat... Bár elmagyarázná egyszer valaki.
2020. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 A kérdező kommentje:
A kutya elajándékozása sajnos nem opció mert a párom ragaszkodik hozzá pedig szinte alíg foglalkozik vele. Ha rajtam múlna màr rég megszabadultam volna már tőle. Amiatt nem aggódok,hogy rátámad bárkire is mert amúgy nagyon barátságos. 1éves németjuhász és mindenkivel barátkozik,a lágynak se ártana.
2020. jún. 30. 15:35
 39/85 A kérdező kommentje:
Légynek
2020. jún. 30. 15:36
 40/85 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán a pároddal miért vagy együtt? Érezhetően nagyon nem egyre jár az agyatok, valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy más téren szuperül együtt tudtok működni, no offense.
2020. jún. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!