Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez tényleg állat kínzásnak...

Ez tényleg állat kínzásnak zásnak számít?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy nagytestű kutyája akit sajnos nem igazán nevelt meg. A kutya már csak unalmában is non stop ugatot. Most nyàron éjjel még az ablakot be kellett csuknom miatta mert tóbbször felugatta az alvó gyerekemet. Hiába szóltunk rá ugyanúgy folytatta. Na szóval besokaltam és kimentem az udvarra egy nagy vödör hideg vízzel és telibe locsoltam vele a kutyát. Utána legalább elhallgatot. A párom szerint ez állatkínzás és ugye a gyereket se locsoljuk le,ha éppen sír.Szerintem meg baromira nem kéne összehasonlítani egy kutyát a gyerekkel. Kinek van igaza?
2020. jún. 30. 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 A kérdező kommentje:
Meg szerintem semmi baja nem lesz egy vödőr víztől. De azóta ha csak meglátja a vödröt azzonal elhallgat
2020. jún. 30. 13:41
 2/85 anonim ***** válasza:
74%
Talán foglalkozni kéne a kutyával és akkor nem ugatna...Helyette leöntöd vízzel. Gratulálok...
2020. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
73%
A párodnak. Utálom az olyan primitív embereket, akik szerint csak az embernek vannak érzései, az állattal mindent meg lehet csinálni, mert nem ér fel az ember árnyékához sem.
2020. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
58%
Ja és én is szívesen pofán locsolnálak jó hideg vízzel a párod helyében. Nem lenne bajod tőle. Remélem nem terveztek gyereket.
2020. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
62%
Ja bocs. Most látom, hogy már van gyereked. Őszinte részvétem neki.
2020. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem a párodnak minek kutya. Ha non-stop ugat remélem feljelentenek :)
2020. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim válasza:
78%

Kedves Kérdező!

SZERINTEM egyikőtöknek sincs teljes mértékben igaza. Lassacskán, de tényleg elég lassan rá lehet szoktatni a kutyákat arra, hogy viselkedjenek (tapasztalat, tavaly 10 éves kutyát tanítottuk jutalomfalattal arra, hogy ne ugasson, előtte sehogy sem akarta abbahagyni). Átérzem, milyen idegőrlő tud lenni, amikor a kutya folyton-folyvást ugat, de a hideg víz nem a legjobb arra, hogy leöntsd a kutyád. A párod szerint állatkínzás, amivel teljes mértékben szintén nem tudok egyetérteni. Üljetek le és próbáljátok megbeszélni mindkét fél szemszögéből, NYUGODTAN. Biztos vagyok benne, mindketten megértitek majd a másik cselekedetét.

Legyen szép napod!

2020. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
48%
Hát nem tudom... ha az én kutyámmal csinálná meg ezt a párom, a kölykét önteném le legközelebb egy vödör jéghideg vízzel, csak hogy érezze a törődést.
2020. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
26%

Jól tetted!


Vegyetek ugatásgátló nyakörvet, az itteniekre meg ne hallgass!


Ezek csak nagy fotelállatvédők.

2020. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 A kérdező kommentje:
Igen,csak annyi a különbség,hogy én foglalkozom a gyerekkel és megnyugtatom,ha éppen sír. A kutya páromé. Akkor nevelje meg és foglalkozzon vele. Mert igaza van az eggyik válaszolónak a szomszédokat is gondolom zavarja és nem csodálkoznék,ha feljelentenének.
2020. jún. 30. 13:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!