Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez tényleg állat kínzásnak...

Ez tényleg állat kínzásnak zásnak számít?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy nagytestű kutyája akit sajnos nem igazán nevelt meg. A kutya már csak unalmában is non stop ugatot. Most nyàron éjjel még az ablakot be kellett csuknom miatta mert tóbbször felugatta az alvó gyerekemet. Hiába szóltunk rá ugyanúgy folytatta. Na szóval besokaltam és kimentem az udvarra egy nagy vödör hideg vízzel és telibe locsoltam vele a kutyát. Utána legalább elhallgatot. A párom szerint ez állatkínzás és ugye a gyereket se locsoljuk le,ha éppen sír.Szerintem meg baromira nem kéne összehasonlítani egy kutyát a gyerekkel. Kinek van igaza?
2020. jún. 30. 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
62%

78-as nem, nem a válaszolók a degeneráltak, hagyjuk már ezt a mindenki hülye, csak én vagyok a helikopter mentalitást! Ha százan jönnek veled szembe az autópályán nem ők a degeneráltak, hanem te!


Kérdező, ne haragudj, de tényleg miért vagy a pároddal, ha még ennyire alapvető témában sem egyezik a véleményetek? Szerinted ilyen ember mennyire lesz jó gyereket nevelni?

2020. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 A kérdező kommentje:
Azért vagyok még eggyütt vele mert kúlön költózni nem tudnék mivel közös tulajdonú a ház. Szüleim már nincsenek és senki akire számíthatnék. Itt igazából az a megoldás érdekelne már,hogy tudnám rávenni,hogy elajándékozza mert csak rosszabb lesz ez a helyzet így.
2020. júl. 1. 13:41
 83/85 anonim ***** válasza:
56%
Uh, ez egyre rosszabb... Tényleg ne vedd sértésnek, de valóban van miért sajnálni a gyereked, ilyen ember nem hinném, hogy fogja normálisan nevelni, valószínű ugyanúgy letojja majd, mint most a kutyát. Ráadásul ahogy olvasom, ti sem szeretitek már egymást, csak együtt vagytok, mert nincs hova menni. Szomorú.
2020. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 anonim ***** válasza:
20%
Párja a zokninak van :D
2020. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim ***** válasza:
63%

Nincs igaza a párodnak, ez nem állatkínzás. A kutyának semmi baja nem lesz attól, ha fegyelmezik, és nem minden kutyának elég egy kedves rászólás.

VISZONT: a problémának csak egy tünetét kezelted ezzel. Az ideális az lenne, ha a kutya rendesen le lenne mozgatva, és szellemileg is le lenne fárasztva, akkor nem ugatna folyamatosan. Ha a párod nem hajlandó erre, akkor keressetek neki másik gazdát, mert - nem sértésből - ilyen embereknek nem való kutya.

2020. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!