Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez tényleg állat kínzásnak...

Ez tényleg állat kínzásnak zásnak számít?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy nagytestű kutyája akit sajnos nem igazán nevelt meg. A kutya már csak unalmában is non stop ugatot. Most nyàron éjjel még az ablakot be kellett csuknom miatta mert tóbbször felugatta az alvó gyerekemet. Hiába szóltunk rá ugyanúgy folytatta. Na szóval besokaltam és kimentem az udvarra egy nagy vödör hideg vízzel és telibe locsoltam vele a kutyát. Utána legalább elhallgatot. A párom szerint ez állatkínzás és ugye a gyereket se locsoljuk le,ha éppen sír.Szerintem meg baromira nem kéne összehasonlítani egy kutyát a gyerekkel. Kinek van igaza?
2020. jún. 30. 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
81%
#38 Persze, most még barátkozós. Később fog bekattanni. A vödör vízzel való leöntés csak a kezdet. A gyerek nő, te méginkább veszítessz a türelmedből aminek majd a kutya issza meg a levét....
2020. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen egyèrtelmű hogy nem normàlis ez a kapcsolat, de a kèrdező se.
2020. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
30%

LOL!!!!


Már a válásnál vagyunk!!!


Komolyan, itt minden kutyás elmebeteg???

2020. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
58%
De van mit sajnálni a gyerekeden. Már most láthatóan nem vagy a helyzet magaslatán, már most rossz példàt mutatsz neki a “pároddal” már most látszik, hogy kb közötök nincs egymàshoz (nincs időm megnevelni a párom neveletlen kutyáját) El nem tudnàm képzelni, hogy így beszéljek a páromról. A kutya is egy élőlény és igen nagyon gázul reagáltad le a helyzetet. Nevelni kell őt is, nem a párodnak, hanem nektek. Ha meg ennyire nem vagytok egy hajóban (párom nevelje meg) nem értem mit keres az a szerencsétlen gyerek köztetek. Becsúszott? Gazdag a párod? Nagyon primitív vagy kérdező. És igen ez sajnálni való a gyerek szemszögéből.
2020. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
67%
42-es igazad van, és még gyerek is van a kapcsolatban...
2020. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom már együtt laktatok amikor odakerült a kutya, és azzal hogy engedted te is felelősséget vállaltál érte. A kutya is élőlény ő is érez, unatkozik, és azt is tudja, hogy te nem szereted, ráadásul van hogy a félelem agressziót szül. Meg kell nevelnetek, nem csak a párodnak, hanem neked is, ő nem egy tárgy, hogy csakúgy ide oda pakolgassuk, mert valami nem tetszik benne.
2020. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
51%

Ha az én kutyámmal csinálta volna valaki ezt, akkor biztos, lekevertem volna az illetőnek egy pofont. -.-

Foglalkozni kéne szerencsétlennel, nem pedig büntetni. Egy ember is belehalhat abba, hogyha fel van hevülve, és hirtelen hideg víz éri. Megállhat a szíve. Ugyanez lehet a kutyával. Ha meghalt volna, akkor belefért volna, mert úgyse akartad, és különben is idegesített? Vagy eddig már nem terjed az agykapacitásod, csak tombolni van eszed?

Ráadásul láthatóan okoztál neki egy komoly lelki traumát azért, hiszen most már fél a vödörtől, annak a kutyának sokkal magasabb érzelmi intelligenciája van, mint neked. Terrorizálsz egy állatot, mert zavar? Normális vagy te?! Szerencsétlen azt se értette, hogy mi történik vele, olyan mint egy kisgyerek. Te mit szólnál, ha a gyerekeddel csinálná valaki ezt?! Idióta p.csa!

2020. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 A kérdező kommentje:
47! Már leírtam nem nappal,hanem éjszaka volt tehát nem a felhevült testű kutyát locsoltam le. Másrészt többször le lett szídva,de nem használt mert kb 10percre rá kezdte elölröl. De így legalább elértem,ha csak megmutatom neki a vödröt befejezi és nem kezdi újra elölröl. Hú,de nagy lelki traumát okozhattam neki esetleg pszichológushoz ne vigyem?
2020. jún. 30. 18:32
 49/85 anonim ***** válasza:
48%
Látom kérdező annyira primitív hogy fel sem fogja amit mások írnak neki, csak a magáét hajtogatja. Kérdező, te érted, amit itt próbálnak neked páran elmagyarázni? Legalább a töredékét felfogod? Nagyon nagyon remélem, hogy csak kamu vagy és se kutyád se gyereked! Mintha egy tizenéves hülyegyerek szórakozna itt...
2020. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
54%
Inkább neked kéne pszichológus...
2020. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!