Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez tényleg állat kínzásnak...

Ez tényleg állat kínzásnak zásnak számít?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy nagytestű kutyája akit sajnos nem igazán nevelt meg. A kutya már csak unalmában is non stop ugatot. Most nyàron éjjel még az ablakot be kellett csuknom miatta mert tóbbször felugatta az alvó gyerekemet. Hiába szóltunk rá ugyanúgy folytatta. Na szóval besokaltam és kimentem az udvarra egy nagy vödör hideg vízzel és telibe locsoltam vele a kutyát. Utána legalább elhallgatot. A párom szerint ez állatkínzás és ugye a gyereket se locsoljuk le,ha éppen sír.Szerintem meg baromira nem kéne összehasonlítani egy kutyát a gyerekkel. Kinek van igaza?
2020. jún. 30. 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
72%
Hagyjátok szerintem tök kamu. Jelentettem a kérdést.
2020. jún. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, tudom, hogy mennyire bosszantó tud lenni egy neveletlen kutya, és elhiszem, hogy nem te akartad, de foglalkozni kéne vele, nevelni, feladatozni, sportolni, ha olyan, a lelocsolás átmenetileg megoldotta a problémát, de azt nem oldotta meg, hogy szerencsétlen kutya csak dísznek van veletek, és ebből az ugatásnál nagyobb gondok is lehetnek majd. Vagy foglalkoztok vele rendesen, vagy bízzátok rá egy menhelyre/fajtamentésre, hogy hozzáértő gazdihoz kerüljön.
2020. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
81%
Adná Isten, hogy csak egy unatkozó kis tinédzser legyen, de ismerve a magyar állapotokat sajnos simán kinézem, hogy ilyen sekélyes iq-eq-val állatot tartson, és sajnos már szaporította is unintelligens génjeit.
2020. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
60%
Fölösleges a tanács, teljesen kamu az egész. Jelenteni kell.
2020. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 A kérdező kommentje:
Az rendben,hogy foglakozni kéne vele. De azt meg ti felfogtátok a pici agyatokkal,hogy nem én akartam kutyát egyszóval abszolúlt nem kötelességem egy olyan kutyát nevelni akit a hátam közepére se kívánok? Akinek annyira kellett az vállaljon érte felelőséget is. Ne csak idehozza és b@szik rá. Egyértelműen leírtam,hogy a páromé a kutya ő akarta. De mindegy gondolhattam volna,hogy ezen az oldalon csak ilyen nagyon okoskodó hülyegyerekek vàlaszaira számíthatok.
2020. jún. 30. 20:31
 56/85 anonim ***** válasza:
63%
Mi a fenének vagy akkor a pároddal egyáltalán, és mi a fenének csináltatok gyereket, ha ennyire nem intelligens egyikőtök se?
2020. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
72%

Ezen az oldalon az állatokat védik, mert ők is élőlények mégsem védi annyira a törvény, mint minket embereket, ráadásul sokan nem is kezelik őket élőlényként (akinek nem inge ne vegye magára).

Egyébként ha a többi állatos kérdést megnézed ott is ugyanígy rátámadnak az emberre és sok esetben helyesen is teszik.

2020. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 A kérdező kommentje:
57 Mond már meg nekem melyik törvénybe van állatra,emberre egyarànt,hogy egy vödör vízzel való lelocsolás bármi károsodást okozhat? Képzeld engem gyermekkoromba amikor oltári nagy hisztit vágtam le anyámnak,megfogott és hideg zuhany alá rakta a fejem. Na ettől már lehiggadtam és képzeld semmilyen lelki traumát nem szenvedtem ettől.
2020. jún. 30. 20:50
 59/85 anonim ***** válasza:
77%
Nem úgy festesz, mint akinek semmilyen traumája sincs, max. tudatában sem vagy.
2020. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
84%
Jó én értem, hogy anyád hideg zuhany alá nyomta a fejed, de gondolom nem azért, mert senki nem foglalkozott veled. Én most nem csak azért védem a kutyát mert neki is rossz ez a helyzet, hanem azért is, mert ha leöntöd az csak elnyomja hirtelen a problémát, de nem oldja meg, és ebből később akár nagyobb probléma is lehet. Fél tőled, és ha ezt így folytatod megtámadhat, de nemcsak téged, hanem a gyerekedet is. Én a nagyobb problémát próbálom megelőzni, szerintem a párodnak is érdemes lenne valahogy elmagyarázni, hogy így nem érdemes kutyát tartani. Ha tudja, hogy a kutyának jobb máshol, akkor lehet, hogy hamarabb máshoz adhatjátok. Egyébként házi kedvenc, vagy őrző-védő céllal került hozzátok a kutya?
2020. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!