Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez tényleg állat kínzásnak...

Ez tényleg állat kínzásnak zásnak számít?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy nagytestű kutyája akit sajnos nem igazán nevelt meg. A kutya már csak unalmában is non stop ugatot. Most nyàron éjjel még az ablakot be kellett csuknom miatta mert tóbbször felugatta az alvó gyerekemet. Hiába szóltunk rá ugyanúgy folytatta. Na szóval besokaltam és kimentem az udvarra egy nagy vödör hideg vízzel és telibe locsoltam vele a kutyát. Utána legalább elhallgatot. A párom szerint ez állatkínzás és ugye a gyereket se locsoljuk le,ha éppen sír.Szerintem meg baromira nem kéne összehasonlítani egy kutyát a gyerekkel. Kinek van igaza?
2020. jún. 30. 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
86%
Jó, azért a gyereke nem tehet semmiről, nem ő kérte, hogy ilyen nem túl intelligens lényekhez szülessen!
2020. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
100%

1. "Vagy foglalkoztok vele rendesen, vagy bízzátok rá egy menhelyre/fajtamentésre, hogy hozzáértő gazdihoz kerüljön."

2. Ha ennyire nem vagytok közös nevezőn a pároddal, vele sem kötelező együtt maradnod. Fogod a gyereket és lelépsz. Ha gazdinak csapnivaló, szülőként sem várható jobb tőle hosszú távon. Majd ha jön a dackorszak, a kamaszkor, akkor már nem lesz olyan cuki a gyerkőc sem.

Azért egy nagytestű kutyát ha nem nevelnek, könnyen veszélyessé is válhat, emiatt is fontos lenne megoldást keresnetek. Itt kaptál tanácsot, mutasd meg a párodnak a kérdést és a válaszokat.

Ha továbbra is kerülöd a megoldásra törekvést, és dühöngőnek használod az oldalt, akkor én sem tudom komolyan venni a kérdést, és jelentem kamuként az adminoknak.

2020. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
100%
#61 Most a szegény gyerekének mi köze az egészhez? Én is azért védem az állatokat, mert apám sosem kezelte őket érző lényként.
2020. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
68%
Jelenteni kell kamuként, ez teljesen látszik. Direkt hergeli a válaszadókat, ez az utolsó kommentjében még inkább látszik, ahol megpróbál azokra reagálni, amik gyenge pontok. Érdemi választ sosem ad, mert nincs is ilyen élethelyzetben. Ez teljesen lejön, jelenteni kell.
2020. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 A kérdező kommentje:
Mondjuk az most elgondolkoztatott,hogy mi van ha a késöbbiekbe megvadul és bele sem merek gondolni,hogy a akár a gyerekre tàmad. Mivel a párom hallani sem akár a kutya elajándekozásáról én fogok névtelenül feljelentést tenni az ugatás miatt és így remélhetőleg elérem,hogy magától akarja majd elajándékozni.
2020. jún. 30. 21:58
 66/85 anonim ***** válasza:
73%
Ne erőlködj màr a kamu hülyeségeddel, szánalmas.
2020. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
61%
Jó, ez tényleg kamu, menj, játssz magaddal! Agyatlan, sötét, unatkozó senki.
2020. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
17%

Te keress inkább szakembert!

Nem vagy 100-as az biztos...

N27

2020. júl. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 A kérdező kommentje:
Nyilván az utólsó kommentet nem komolyan írtam,de fogalmam sincs hogyan vegyem rá a párom,hogy ajándékozza inkább el. Meg nem csak az ugatásával van probléma,hanem szét ássa a kertet is unalmában. Szóval nekem csak nyűg ez a kutya és nagyon szeretnék már megszabadulni tőle.
2020. júl. 1. 08:59
 70/85 anonim ***** válasza:
100%
Költözz haza a szüleidhez pár hétre, és adj neki ultimátumot, hogy oldja meg a kutyaproblémát.
2020. júl. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!