Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez tényleg állat kínzásnak...

Ez tényleg állat kínzásnak zásnak számít?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy nagytestű kutyája akit sajnos nem igazán nevelt meg. A kutya már csak unalmában is non stop ugatot. Most nyàron éjjel még az ablakot be kellett csuknom miatta mert tóbbször felugatta az alvó gyerekemet. Hiába szóltunk rá ugyanúgy folytatta. Na szóval besokaltam és kimentem az udvarra egy nagy vödör hideg vízzel és telibe locsoltam vele a kutyát. Utána legalább elhallgatot. A párom szerint ez állatkínzás és ugye a gyereket se locsoljuk le,ha éppen sír.Szerintem meg baromira nem kéne összehasonlítani egy kutyát a gyerekkel. Kinek van igaza?
2020. jún. 30. 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
80%
Ha ennyire zavar a kutya és nem tudtok vele foglalkozni, akkor keressetek neki másik gazdát. A vödör vízzel való leöntés (félelemben tartás) nem megoldás. Szerencsétlen azért ugat, mert unatkozik, nem játszotok vele, nem sétáltatjátok, kaján kívül semmit törődést nem kap. Remélem azért nincs láncon tartva.
2020. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
79%
#8 Én azért nem az ártatlan gyereket önteném le, hanem a páromat, és úgy még jobban érezné azt amit a kutya. Egyébként ha a kutya unatkozik az nem az ő hibája, a gazdának kell őt lefoglalnia, és mivel együtt éltek így már a kutya szerintem nem csak a párodé, téged sem fognak megverni, ha foglalkozol vele.
2020. jún. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
71%
Egyikötöknek sincs igaza, de nem azért minek vetettek/fogadtatok örökbe egy kutyát ha nem is foglalkoztok vele? és te meg jol lelocsolod taps taps
2020. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 A kérdező kommentje:
12es Mivel én nem akartam kutyát és a párom ragaszkodott hozzá úgy gondolom az ő kötelessége foglalkozni vele. Egyébként igen ha pl éjjel,nappal én egyfolytában ordibálnék érthető lenne,ha valaki egy vödör vízzel leöntene csak,hogy higgadjak már le végre...
2020. jún. 30. 14:14
 15/85 anonim ***** válasza:
41%

XDD


megnéztem volna erről egy videót. Meglepődött rendesen a kutya, mi?

2020. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
66%
Nyolcas.Részvétem,az oké hogy nem értesz egyet a kutya leöntésével.Én sem,ez nem is kérdés,de az hogy a "kölykét" öntenéd le jéghideg vízzel hogy érezze a törődést az már durva.Mi köze a gyereknek ehez?Csak nem gyermekkínzó vagy? ;)
2020. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
42%

Nyugodj meg, az anonim kutyás- macskás fórumokon - mint ez is - közmegegyezés, hogy még csúnyán nézni sem szabad a kutyára.


Ezek embernek tekintik az ebüket, ha választaniuk kéne a gyerekük és a kutyájuk közül, esküszöm, gondolkodóba esnének.


Remekül tetted, semmi baja nem lett és elhallgatott.

Érzi, hogy rosszat csinált.

Egyszerű lény, ebből tanul.

2020. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
72%

17-es, nem embernek tekintjük az állatainkat, csupán belátjuk, hogy az ember a döntésképes, az állat ki van szolgáltatva a gazdájának, az embernek. Először ezt kellene felfogni.

Szerintem egyébként te vagy egyszerű lény, nem a kutya.

2020. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
27%
#17-nél a pont.
2020. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
66%

[link]


ennyi

2020. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!