Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok...

Milyen kutyát ajánlanátok lakásba?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van de szeretnék egy kicsit személyre szabottabb véleményt kapni olyan emberektől akiknek tapasztalatuk van az adott kutya fajtával.

Szóval idén fejeztem be a jogi egyetemet, tehát most a 3 éves szakmai gyakorlatom jön. Tehát nem leszek egész nap otthon, és a hétköznapokon dolgozom. Így mozgás ügyileg sajnos egy vagy két órás sétákat tudok csak biztosítani, vagy esetleg egy kis futkározást a kutya futatóban :). Panelben élek egyedül, tehát a lakás sem nagy így mindenképpen kiskutyát tartanék jó ötletnek. De egyébként várom az ötleteket, és tanácsokat milyen kutyust válasszak:)

Tapasztalattal nincsen gond. Szüleimnél egy német juhász kutyus van akivel 6 hónapig jártam kutyus iskolába, és sokat foglalkoztam vele tehát a tapasztalat szerintem megvan.

Köszönöm mindenkinek aki végig olvasta és válaszol, nagyon sokat segítene :)

U.I.:az álmom amúgy egy doberman de beszéltem egy kennellel és ott azt tanácsolták, hogy házba ne tarstam mert nem lesz jó neki.



2020. júl. 23. 11:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%
4-es, az aranyhal tavi hal...
2020. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
44%
Ha anyagilag belefér, hogy munkanapokon mindig beadod egy kutyanapközibe ahol foglalkoznak vele és bandázhat, akkor nyugodtan lehet kutyád.
2020. júl. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!