Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való nekem?

Milyen kutya való nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon megfontoltan szeretnék kutyust választani, hiszen velem lesz akár 15 évet is.

Huskyt szerettem volna, de nem szeretném népszerűsíteni a szánhúzó kutyák kínzását ezen az éghajlaton:( meg kicsit attól is tartottam hogy nem annyira “köztvetlen” mint mondjuk egy németjuhász

Mindenképpen csak nagy testű kutyát szeretnék.

Valami olyan kutya fajtát szeretnék találni, akire nem annyira jellemző a végeláthatatlan ugatás, és a kielégíthetetlen mozgás igény.

Akinek mondjuk elég naponta egy 1 órás séta, megy egy 80 négyzetméteres kert és nyugton van. Viszont szeretném tanítatni, fontos lenne hogy erre fogékony legyen.



2020. aug. 14. 15:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
37%
Golden retriver, labrador, border collie
2020. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
49%
Leonbergi
2020. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%
Én az agarat tudom ajánlani, vagy esetleg golden retriver, labrador ;) de vannak angolul olyan tesztek, hogy “milyen kutya illik hozzám”, érdemes kitölteni, de azt ne felejtsd el, hogy minden kitya személyisége más és más, nem biztos, hogy 100%-ban hozni fogja a fajtára jellemző belső tulajdonságokat
2020. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
40%
Staffordshire Bullterrier! A legnagyobb bohóc a világon :)
2020. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%
Emberek, tudom, hogy nem a kérdéshez kapcsolódik, de ki pontoz le mindenkit, aki példát ír?
2020. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nápolyi masztiffja már biztosan nem lehet, mert jelen állás szerint 0%-on áll.
2020. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
36%
Semmilyen kutya nem való neked. Napi 1 óra séta még egy kistestűnek is kevés... Ne ugasson? ez nevelés és vérmérséklet kérdése. Ne legyen mozgékony? Hát az csak rajtad múlik, legfeljebb kövér lesz, és egy idő után még sok is lesz neki a napi 1 óra.. Uramatyám...
2020. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
1 óra max a mopsznak elég
2020. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
15%
A mopsz járni sem tud
2020. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#15: Gondolom az, aki szerint nem való kutya a kérdezőnek, de megindokolni már nem tudja, inkább lepontoz mindenkit... Én a megválaszolt kérdések alatt még kommentelek, de többet nem foglalkozok ezzel az oldallal, pont emiatt.
2020. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!