Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd minden reggel és...

A szomszéd minden reggel és este fejhangon sivítozik a kutyájával, mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk, tehát minden, ami nem suttogás áthallatszik, ha valaki tv-t néz, hangosabban beszélget, gyerekkel veszekszik vagy éppen a kutyával csinál jóistentudja mit.

Több kutya is van a házban, de azokkal nincs ilyen probléma, ugatnak, ha valaki elmegy az ajtó előtt, de ahhoz már hozzászoktunk, ez a kutya nem ugat soha, viszont helyette a gazdája nagyon hangos, falszomszédok is vagyunk, a két nappali fala közös, tehát tényleg MINDEN áthallatszik.

Minden reggel 7-8 körül és minden este 8-9 között ez van, legalább 15 percen keresztül. Valószínűleg tanítja a kutyát, mert vezényszavakat sipít, miközben valamivel folyamatosan kattog, meg dicséri, de tényleg nagyon magas, idegesítő hangon, egyszerűen nem értem miért nem lehet ezt normálisan, halkan, kattogás meg fejhang nélkül csinálni.

Oké, hogy 7 után meg este 10 előtt nem számít csendháborításnak, de akkor is nagyon zavaró, nekem két kisgyerekem van itthon, ők próbálnának pihenni és persze, néha előfordul, hogy ők is visongatnak, de ők még gyerekek, nem felnőttek, tényleg életemben nem hallottam még felnőtt embert ilyen hangon beszélni.

Mit tanácsoltok? Szerintetek érdemes lenne vele beszélni?



2020. aug. 28. 12:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerek kiabálhat, a felnőtt is kiabálhat akkor, amikor nem minősül csendháborításnak, ennyi az egész. Arra pedig válaszolj már légyszíves, hogy reggel 8-kor mégis kit zavar a szomszéd hangja, amikor a kölykeid akkor már iskolában vannak, te meg - gyanítom - dolgozol?
2020. aug. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!