Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám bolhás. Ez használna?

Kutyám bolhás. Ez használna?

Figyelt kérdés
Megfürdetném bolha írtó sapmonnal útána spotont(nem tudom,hogy írják) tennék rá és kapna még egy nyakörvet is.Vagy ez sok lenne?Nem lenne útána bolhás?
2010. aug. 5. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nyakörv felesleges
2010. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

FRONTLINE COMBO ( bocs ha rosszul írtam)


Ez használt nekünk! Van 14kg-ig és asszem 14kiló felettieknek. Nekünk 2ezer FT volt a 14kg alatti. Sima embereknek való :D gyógyszertárban vettük.

2010. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

frontline combo-t sok helyen lehet kapni, pl. Tesco-ban is...2000 Ft körül van...nekünk az állatorvos adta, úgy volt 2500 :) és ha jól tudom 3 hónapig biztosítja a bolhamentességet...


Nyakörvet szerintem felesleges, nekünk eddig nem használt semmit sem.

2010. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
frontline combót a teszkóban nem lehet árulni, ha mégis megteszik, elég súlyos ántsz szabályokat megszegnek
2010. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Fürdés útán,ha megszáradt a kutya egyből rátehetem?Elvileg várni kéne,de addig a bolha meg szaporodik nem?
2010. aug. 5. 19:50
 6/9 Akiteki ***** válasza:
Fürdés után azonnal ráteheted. A leghatásosabb szereket állatorvosnál kapni. Javaslom az advantixot, nekünk évek óta remekül működik. Soha nincs sem bolhánk sem kullancsunk.
2010. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne a tescoban árulni frontline combot?


ÁNTSZ? miért büntetne mikor ez a cucc a kutyás résznél van...ennyi erővel nem lehetne kutyakaját sem árulni ott.

2010. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kutyakaja nem állatgyógyszer, patikában, állatpatikában és állatorvosi rendelőben lehet árulni frontlinet...minden más helyen tilos
2010. aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akiteki ***** válasza:
A frontlinet lehet szabadon árulni. A többi (hatásosabb) szereket nem, mert más a hatóanyaguk és mérgező lehet. Macska pl. belehal, ha advantixot teszel rá.
2010. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!