Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Őrző-védő kutyát szeretnék ....

Őrző-védő kutyát szeretnék . (tenyésztésre és kert örzésére) Milyen fajtát válasszak?

Figyelt kérdés
Van egy nagy kertünk sében, és oda szeretnénk venni 2 őrző-védő kutyák . (kan-szuka) Tenyészteni is szeretnénk öket! Nem tudom eldönteni hogy milyen fajta legyen! Lécci segítsetek : ) Eddig leonbergire gondoltunk az mindenkinek teccik .. utánna rotweilert de az anyának nem tetszik nem bizik meg bennük . Angol masztiff , bullmasztiff , német dog .. már mindenen gondolkoztam .. német dog nagyon teccik de apa nem szereti öket ..
2010. aug. 7. 19:01
1 2 3 4 5
 21/49 Akiteki ***** válasza:
100%

Mikor majd ott tartunk, mint Bukarestben, hogy embereket támadnak meg az utcán a kóbor kutyák, akkor majd észbe kapnak feljebb is és csinálnak valami értelmes rendeletet.

Belgrádban év eleje óta kötelező az ivartalanítás.

2010. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:

ezért kerül sok kutya az utcára és a menhelyre ahol naponta tizesével is elaltatnak! Mert a sok birka embernek jön 1 hóbort, hogy én most ezt akarom és kész! És nem lehet őket lebeszélni... van pénz persze! De ha a kutya a nyakukon marad akkor elég lesz őket etetni... és ha elfog a zseton akkor lehet mindet altatni.

Dögivel vannak a hirdetések az ujságokban, hogy kiskutyák ingyen elvihetők és a piacon is árulják őket. A sok birka!

2010. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:

20:54es vok.

Az állatvédők meg nem győznek tiltakozni meg kutyákat menteni a menhelyről!!!

Téged is tenyészteni kéne, habár nem lehetsz több 14nél... szóval nemkell több kis birka. A szüleid is elég felelőtlenek.

2010. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
figyeljetek imádom a kutyusokat .. tnap hazáig kisért egy kis puli keverék .. minden házba becsöngettem h nem e ismerik .. haza akartam vinni persze anyukám nem engedte mondta h majd hazatalál .. na mondom okéé .. abba reménykedek hogy jol van .. és figyeljetek a 2 kutya nem arra kell hogy tenyésszük .. arra kellenek hogy kertet örizzenek .. szeretni fogjuk öket . a kiskutyák természetesen minden oltást megfognak kapni . mielött eladjuk öket meglessük milyen helyre fognak kerülni ! A kutyáknak hatalmas területük lessz .. belesznek chippezve ! Ami kiskutyák nálunk fognak születni abban biztos lehettek hogy ezek nem fognak se uccára, se menhelyre kerülni ! Ha esetleg nem tudnánk eladni valamelyiket akkor megtartjuk . És ivartalanitani fogjuk ..
2010. aug. 7. 21:22
 25/49 anonim ***** válasza:
81%
Balblabla....akkor se vagy, és nem is leszel tenyésztő.
2010. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
majd én eldöntöm
2010. aug. 7. 21:43
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
azt nem érted, kedves kérdező, hogy a 'tenyésztéshez' rengeteg orvosi vizsgálat és szakértelem kell. nem elég szeretni őket.
2010. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
azt elhiszem persze, hogy 15 évesen erről jó álmodozni. ha komolyan gondolod, akkor menj el egy olyan iskolába, ahol tanítanak agráralapismeretek, állattenyésztést, stb. van egyetem is gödöllőn, ahol ezt tanítják.
2010. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 Akiteki ***** válasza:
100%

Hozhatom a vödröt megint a könyököm alá. Ott folyik már ki, ahányszor ezt a szöveget hallottuk.

A menhelyekre meg a sintértelepekre az ufók hozzák a kutyákat.

2010. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem te döntöd el. Tenyésztő nem úgy lesz valaki, hogy eldönti. Óriási felelősség, rengeteg gond, és megfelelő tudás kell hozzá.


Nálatok egyik sincs meg, és nem is lesz meg. Ezért nem lehetsz tenyésztő.

2010. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!