Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Őrző-védő kutyát szeretnék ....

Őrző-védő kutyát szeretnék . (tenyésztésre és kert örzésére) Milyen fajtát válasszak?

Figyelt kérdés
Van egy nagy kertünk sében, és oda szeretnénk venni 2 őrző-védő kutyák . (kan-szuka) Tenyészteni is szeretnénk öket! Nem tudom eldönteni hogy milyen fajta legyen! Lécci segítsetek : ) Eddig leonbergire gondoltunk az mindenkinek teccik .. utánna rotweilert de az anyának nem tetszik nem bizik meg bennük . Angol masztiff , bullmasztiff , német dog .. már mindenen gondolkoztam .. német dog nagyon teccik de apa nem szereti öket ..
2010. aug. 7. 19:01
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

egy erdö mellet van ez a kert .. hatalmas.. a negyed kert tó lessz aug 16.án kezdik el a tavat csináltatni ..

a szomszédba vannak lovak , barik , kutyák ..

minek kéne kiállitásokra járni ahhoz hogy a kutyának legyenek kölykei .. mondjuk ugy h én nem kennelt szeretnék csináltatni ahonan 1000 kiskutyát lehet elvinni .. hanem csak a szukának akarok 1x - 2x kiskutyát .. pont tnap este mentünk moziba .. és megláttuk az ismeröseinket 2 ilyen nagyon medve kutyával .. gyönyörüek voltak .. aztán apa gyorsan a kocsival visszatolat .. megkérdezi hogy na mikor lesznek kiskutyák ? azt mondták h 10 ezerért vették az ugy kutyájukat .. (leonbergi feje volt) ugy ugrált ott mint egy özike .. de az meg már késö lenne nekünk mikor pároztatni fogják a kutyájukat ..

2010. aug. 9. 07:59
 42/49 anonim ***** válasza:

Én vagyok az a aki az AMSTAFFOT- Amerikai Staffordshire terrier irta!Tudod mit inkább ne tarts kutyát!

Amugy mi az a steffi az életben nem hallotam ilyen kutyafajtát!:S:S


[link]


Csak a gyengébbek kedvéért!:S:S

2010. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú amiket írsz. Úgy látom pénz az valóban van dögivel, csak ahhoz sajnos nem jár automatikusan értelem is. :( Pedig egy gazdag, kutyaszerető emberből jó tenyésztő is válhat, ha nem sajnálja a kutyáira a pénzt és az energiát, és hajlandó tanulni. De nálatok az eddigi hozzászólásaid alapján már eleve rosszul indul az egész.
2010. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 Akiteki ***** válasza:
100%

Hurrá!

Még mindig nem fogom fel, mi a görcsnek akar 10 ezer forintos kutyákat termelni valaki.

Egyik idióta hülyíti a másikat.

Elvannak a tanyán, oszt hagy legyenek kölkeik felkiáltással.

És az ilyen még szaporodik is.

Nem lehetne emberivartalanítási akciót is szervezni?

2010. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
eldölt a fajta német juhász
2010. aug. 12. 12:57
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

Amivel pontosan tele vannak a fajtamentők és az ország minden menhelye,a szaporítók egyik legkedveltebb fajtája.

Azt írod,"meglesed"kinek adátok el a kicsiket.El kell hogy keserítselek:nem fognak kapkodni értük,örülhetsz,ha egyáltalán bárki elviszi őket,nem nagyon fogsz tudni válogatni.

A nj egy poblémás fajta,diszplázia(hallottál róla?),idegrendszeri problémák stb.

és még a külföldi felvásárló sem viszi kamionra.

2010. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 Akiteki ***** válasza:
100%
Persze, hogy meglesi. Ahogy az összes többi ilyen: aki fizet, az viheti.
2010. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
tudod mi az a diszplázia, kedves kérdező?
2010. aug. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudná?
2010. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!