Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tanácsra lenne szükségem mudi...

Tanácsra lenne szükségem mudi kiskutyával kapcsolatban.?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy 4 hónapos mudi kutyám, mivel én külföldön élek igy 2 hónaposan a húgom el hozta nekem és nála maradt 1 hónapot, azóta viszont nálam van,szóval friss még a kapcsolatunk.

Problémám a következő, ha leviszem sétálni, el kezdi a pórázt rágni és szólok neki hogy eressze, de nem ereszti és agresszív lesz, oly annyira hogy odakap nekem, ilyenkor megfogom a nyakánál és le nyomom a földre. A másik pedig a sírása, folyamatosan sír utánam, tegnapi nap vonyított is oly annyira nem bírja nélkülem. Mit tehetnék? Lehet hogy azért nem hallgat rám és azért sir mert azt hiszi, hogy ő a falka vezér?



2020. okt. 11. 13:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem fajta kérdés! 12 évig voltam mudi gazdája, csak mellékesen. A szaporítást sem érdemes ide keverni, az meg ostobaság, hogy nem lehet agresszív bármilyen kutya. DE nem 4 hónaposan, ekkora kutya "aggressziója" játék, vagy nem megfelelő szocializáció, és fél tőled.
2020. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
37%

A felelős kutyatartás ott kezdődik, hogy nem veszünk szaporítótól kölyköt, nem pénzelünk és tartjuk életben az agyonszaporítást.

Itt már megbuktál. Nem vagy felelős állattartó, nem vagy alkalmas kutyatartásra. Ez nem rosszindulat, ez egyszerű tény.

2020. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Te amúgy szellemileg okés vagy?! Úgy írsz, mint egy 8 éves kb...
2020. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Azt sem tudod hogy hogyan, honnan hoztuk el, így, látatlanban ítélkezéshez csak gratulálni tudok, te egyébként mást egyáltalán tudsz a szaporítokon kivűl?! Vagy esetleg csak a szaporítok a rosszak?! Más helyen nem lehet rossz helyen a kutya, csak szaporítonál?! Jesszusom.
2020. okt. 12. 20:56
 15/24 A kérdező kommentje:

11-es, szocializálva van, sőt járunk kutya közösségbe, és jövő hónapban kezdődik majd egy kutya iskola tanfolyam ahova menni is fogunk. Félni tőlem?! Nem tudom, bántva nincs, sőt nagyon is jó helye van, viszont ezt a fajta agresszióját nem tudom hova tenni. Akkor kap oda amikor meg fogom a nyakörvet, mintha félne hogy "hátulról" támadnak...



Ki a szellemileg okos kedves utolsó?!

2020. okt. 12. 21:00
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Hát, te nem, az tuti 😂😂😂
2020. okt. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
35%
Akkor meséld el, honnan van a kölyök mudi jellegű keverék kutya? Találtad?
2020. okt. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is mudim van, 4 hó-s, én is pont ezekkel a problémákkal küzdöttem. Amikor elkezdi a pórázt rángatni, dugj egy jutalom falatkát az orra alá, és ha abbahadja a rángatást, akkor add neki oda. A szeparációs szorongással nekem is meggyűlik a bajom, nézz utána a neten h hogyan kell leszoktatni.
2020. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
23%
Egyet el ne higgy az embereknek, h a nem tk kutya már eleve rossz helyről jön, és a kutya maga is rossz. Nekem se tk-ves, MÉGIS jó kutya, mondhatnám úgy is, h kiváló. a nem tk kutya NEM MINDIG ROSSZ HELYRŐL JÖN, sőt legtöbbször azok a pénzéhes emberek akik a tk kutyáikat db-onként 200-300 ezer ft adják. persze, a tk kutyákat lehet vinni kiálításokra, szebbek is, nem mindig de legtöbbször, úgyértve hibátlanok stb. nekem jelenleg van két mudim, egy tk és egy nem tk, az utóbbit meg nem mondanád h nem mudi, mert az, még akkorsem hogyha nincs meg neki az a papírja. mindkettőnek ugyanolyan a jelleme, ugy. oly. okosak, egészségesek, TEHÁT NEM IGAZ, H CSAKIS A TK KUTYA A JÓ VÁLASZTÁS!!!!!!!
2020. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
De Igaz. Nem támogatjuk a mocskos szaporítókat!
2020. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!