Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tanácsra lenne szükségem mudi...

Tanácsra lenne szükségem mudi kiskutyával kapcsolatban.?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy 4 hónapos mudi kutyám, mivel én külföldön élek igy 2 hónaposan a húgom el hozta nekem és nála maradt 1 hónapot, azóta viszont nálam van,szóval friss még a kapcsolatunk.

Problémám a következő, ha leviszem sétálni, el kezdi a pórázt rágni és szólok neki hogy eressze, de nem ereszti és agresszív lesz, oly annyira hogy odakap nekem, ilyenkor megfogom a nyakánál és le nyomom a földre. A másik pedig a sírása, folyamatosan sír utánam, tegnapi nap vonyított is oly annyira nem bírja nélkülem. Mit tehetnék? Lehet hogy azért nem hallgat rám és azért sir mert azt hiszi, hogy ő a falka vezér?



2020. okt. 11. 13:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
46%
NEM MINDEN TENYÉSZTŐ MOCSKOS!!!! A szaporítók igen, de NEM MINDEN tenyésztő, aki nem tk kutyákat ad el mocskos! Vannak nagyon is tisztességesek, sokat ismerek!
2020. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
35%
Ha a kölyöknek nincs tk-e, akkor az a kutya keverék. Nem tudni kik a felmenők, nem tudni mit örökölt és mit örökítene. Aki nem tk-es kutyákat gyárt, az mind mocskos szaporító. Aki meg ilyen helyről hoz el kutyát, mind felelőtlen állattartó. Ezen nincs mit ragozni és nincs mit szépíteni.
2020. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó előtt: aki tk nélkül ad el kutyát, az nem TENYÉSZTŐ, hanem SZAPORÍTÓ!!!! Jobb így nagybetűvel? Jobban felfogod?
2020. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
47%
egész életemben viszolyogtam az olyan emberektől, akik a kutyákat törzskönyv alapján értékelik. látszatemberek a panelprogramból, és sznobkodó gyökerek, egy nagyon erős kognitív disszonancia működése közben
2021. márc. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!