Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összeszoktatási ?

Összeszoktatási ?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Van egy 3 éves Ivartalanított szuka csivavám. Van a háznál meg 2 fiú kínai kopasz kutyus jól el vannak a csivi a főnök többnyire külön esznek szóval ezen nincs vita de a közös evés alkalmával sincsen probléma.

1 hónapon belül bővül a család kislány dobival akit nem terveztem a kiállítás miatt Ivartalanítani.

A probléma ott kezdődik a kistestű kutyákkal el van a csivi viszont a nagytestű szuka kutyák nem a kedvencei morog, vicsorit és oda is kap nem túl veszélyes de azért bennem van az aggódás hogy a Dobi ezt nem

Turné jól 🤷🏼‍♀️

Esetleg vannak tippek hogy kezdjek el majd az Összeszoktatást ? Semmiképp nem szeretném őket felügyelet nélkül hagyni kettesben viszont pár tanácsot megköszönnék


2020. okt. 23. 14:48
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget 👍🏽
2020. okt. 23. 16:13
 12/31 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a szaporítás nem merül ki abban, hogy pista bácsi németjuhásza összegabalyodik szomszéd mari néni tacskójával, aztán a kölyköket két hetesen random elosztogatják annak, akinek olyan kedve van.

Lehet két kutya fajtatiszta, ha nem vagy tenyésztő és nincsenek szűrve a kutyák, akkor az szaporítás.

2020. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Köszi szerintem ezt a témát kimerítettük Oksi ?

Nagy nehezen lelepleztem valódi szándékaim a kutyussal szóval gondoltam az eredeti témára ezek után rá térhetünk de sajnos nem 🤷🏼‍♀️

Esetleg a helyi állatvédőket is értesítem hogy 1 éven belül szivférges 3 hetes kiskutyákat fogok aranyáron osztogatni akik csipodiszplaziában fognak 3 évesen szenvedni idegileg instabil lesz az összes és a családot megfogja enni 😈🤓

2020. okt. 23. 16:32
 14/31 anonim ***** válasza:

Nagyon vicces vagy kérdező, csak már nem tudjuk milyen nyelven magyarázni, hogy nem csak az számít szaporításnak amit te annak gondolsz.

Aztán gondolom mindenki le lesz pontozva, aki szólni mert érte.

2020. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

És ha legközelebb szeretnél hasznos tagja lenni a társadalomnak és kitárgyalni egy olyan dolgot amiben semmiféle kérdést nem tettem fel és belelátni abba mit teszek a kutyámmal (. Akit természetesen a kosz fog megenni és 3 éven belül elfog pusztulni mert csont sovány lesz és a 26. Alom után elfog pusztulni mert egy szaros SZAPORITI VAGYOK)

Előtte kérlek olvasd el a komment részleg szabályzatát

Miszerint maradj a témánál



Ha kommentet írsz, kérjük, tartsd be a következőket:


Ne OFFolj, ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!

2020. okt. 23. 16:41
 16/31 A kérdező kommentje:

Senkit nem pontoztam le sőt jófej voltam mert mindenkinek hasznosnak véltem a hozzászólását annak ellenére hogy rohadtul nem a kérdésemre válaszoltatok.


De amúgy köszönöm egy felelotlen tudatlan ember vagyok aki egy olyan dologba szeretne bele kezdeni amiről semmit nem tud és ezzel szabályokat és törvényt fogok megszegni mert egy bűnöző vagyok és remelem eltiltanAk az állattartástól egész életemben .



Viszont úgy Gondolom a felület lényege az anonimitás valamilyen szinten

Sajnálom hogy nem megyek bele honnan veszem a kutyát és ki az a másik felelotlen ember aki úgy adja nekem azt a kutyát hogy nem vagyok tenyésztő .

Hogy nem írom le a kennel nevet stb .

Ha itt lesz az ideje mindenki tudni fogja akinek tudnia kell .

nem tudom ki kicsoda aki ide irt értékelem hogy a témában ennyire otthon vagytok ha erről szeretnék tanácsot kerni azt valószínűleg nem tőletek fogom kérni akiket nem is ismerek de jó hogy lehet rátok számítani

2020. okt. 23. 16:49
 17/31 anonim ***** válasza:

Akkor írok az összeszoktatáshoz is.

Az idegen kutyáknál semleges területen kell megtartani az első találkozást, mivel ha valamelyiknek a területén történik (itt most nem a kiskutyára gondolok), akkor védheti a területét. Ha ott jól kijönnek, akkor mehetnek haza, és ott már ismerősként sokkal könnyebben megszokják egymást (te is elküldenéd melegebb éghajlatra a vadidegent, aki odaállít hozzád, hogy mostantól itt lakom, de ha egy ismerős lenne, nagyobb eséllyel beengednéd).

Csak egy dolgot nem értek. Miért választasz nagytestű fajtát, ha tudod, hogy a kutyád nem bírja őket?

2020. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Nem egy hülye ember vagyok aki nem fogja fel hogy nem elég egy tenyésztés hez az hogy legyen egy méreg drága díjnyertes kutya .

Szóval köszönöm más nyelven nem kell ezt leírni de értékelem a próbálkozást .

De nem is mennék bele ebbe jobban :)

Bocsánat hogy nem megyek bele a szakma minden belső dolgába az sem zavar ha mindenki egy szaros szapisnak gondol ezek után .


El kéne gondolkozni azon lassan az emberek miért nem mernek segítséget kérni közösségi oldalakon fel vállalva magukat mert ilyen az emberek vsak a hibát keresik.


Egyetlen egy segítő kommentet nem kaptam az aggodalmamra . De nem is számít titkon nem is vártam .

Lehet hogy vicces vagyok de ti is azok vagytok . Mindneki aki nem me helyről hoz el eg cuki kutyust már egy szar ember mindneki aki nem viszi el a kutyát ivartalanitani egy szar ember és azt akarja hogy meghaljon a kutya . Nem is szaporítanám a szót 🤷🏼‍♀️

2020. okt. 23. 16:58
 19/31 A kérdező kommentje:

Azért választom mert az első kutyám is egy Dobi volt aki 15 évig élt és sajnos elpusztult mikor megvettem volna a következő dobit januárban akkor a szüleim megleptek egy csivavával mert az a másik nagy kedvenc .

Viszont ettől függetlenül egy Dobi mellett nőttem fel és az is maradt az álom kutyám és most hogy külön élek szeretnék egyet . Bízom benne hogy jól Kifognak jönni ha nem akkor valószínűleg nem lesznek együtt 😁

2020. okt. 23. 17:02
 20/31 anonim ***** válasza:

#17 vagyok

Hol írtam a szaporításról? Én próbálok neked segíteni.

2020. okt. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!