Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan sétáltattok kutyát?

Hogyan sétáltattok kutyát?

Figyelt kérdés

Mármint hogy reggel mondjuk fél 6kor kelnek és viszik a kutyát egyből sétálni.

Hogy csináljátok? Hogy már 10 perc múlva viszitek is?

Nekem fel kell kelni 5kor hogy felvegyek egy normális ruhát (fari, egy szép toppal, utána meg kell csinálnom a sminkemet, hogy utcára lépjek.

Ti úgy mentek ahogy reggel felkeltek? Vagy hogy tudtok elindulni 10 perc alatt.


2020. okt. 26. 08:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%
Én nyaron volt, hogy pizsamagatyában mentem le... na bum, ki a fszt érdekel...
2020. okt. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
14%
Az ugye megvan, hogy a többség kutyaséta után megy tovább? Munka, suli, akármi. Nyilván nem a kutyájának sminkel...
2020. okt. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

6 korul ebredunk, de mi reggelivel kezdjük a napot … elpunnyadgatunk meg utana, szep nyugiban felkelünk. 1/2 9-kor beülünk az autoba es felmegyünk a hegyre (meg delelott hazaérünk) … 17 ora korul megint elindulunk a hegyre, de nem maradunk sokat mert ilyenkor mar koran jonnek a vaddisznok.

Este csak egy kisebb sétára, lemegyunk a Duna partra.

2020. okt. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
44%

Jó, tehát én felkelek 5:30-kor, egy kapszulát bebaszok a kávéfőzőbe, addig felkapok egy Ugg kamu csizmát, amit csak felhúzok és ennyi, megiszom a kávét, és felveszek egy kabátot. Pizsamában megyek. Mindig! :D

Mindenki ismer a környéken, azon szoktak viccelődni milyen cuki a macis pizsamanadrágom.

Tudják, hogy reggel felesleges velem kommunikálni, mert hiába iszom meg a kávét, több kell hogy felébredjek. Tehát mindenkinek koszonok, a pizsamamban. Szarom én le a sminket, neviccelj már, hajnalban?? :D meg megfesülködni se szoktam.

Aztán hazajövünk, zuhanyzok, sminkelek és irány a munka.

2020. okt. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
56%

Én felkelek, gyors felöltözök valami melegítőbe és viszem is egy olyan 35 perces aktív sétára, 6 körül érünk haza kb. Utána hajat mosok, aztán reggeli, közben megnézem hogy írt-e valaki vagy ilyesmi, aztán bepakolok suliba, fogmosás és indulok a buszhoz. Sminkről meg ilyenekről nem tudok nyilatkozni mert fiú vagyok, ruhában meg nem abban megyek amiben suliba is fogok, hanem egy sima pulcsi meg egy melegítő. Szerintem ilyenkor felesleges kiöltözni mert egyrészt még sötét van reggel így októberben és senki nem lát, másrészt meg úgy is csak koszos lesz minden. Egyébként szerintem pont az a gázabb ha valaki egy kutyasétáltatásra kiöltözik, mintha sima "játszós" cuccban menne :D

De te dolgod, ha belefér az idődbe és neked így jó akkor hajrá.

2020. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
75%

A kérdés vagy kamu, vagy a kérdező kutyája nem sétál télen. Reggel 6-7 körül a -10 fokban ember legyen a talpán, aki csinosan fel tud öltözni, vagy akinek erre egyáltalán igénye van, de már most október végén se sok embert látok kutyát sétáltatni "fariban meg szép topban."

Azt elismerem, hogy az más, amikor csak egy ház körüli eü. körre viszed le kistestű kutyád, nekem ebben nincs tapasztalatom, mi reggel is 1-1,5 órát sétálunk mezőn, futtatóban, amikor hideg van meg sár meg egy csomó másik kutya, akik nem mind tanulták meg, hogy nem szabad felugrálni. Meg aztán nálunk séta után ilyen időben muszáj legalább hasig lemosni a kutyát, ami szintén elég sok kosszal jár.

Szóval én reggel felkelek, felveszem a jó meleg polárpulcsimat, a könnyen tisztítható dzsekimet meg a vízálló bakancsomat, extrém hideg esetén meg síruhát húzok a pizsamámra, ez a rétegektől függően tényleg 5-10 perces művelet. Aztán amikor felérünk lemosom a kutyát és utána készülök el. Én is járok dolgozni, ahová elegánsan kell felöltözni, ettől függetlenül eszembe se jutna kiskosztümben meg teljes sminkben kutyát sétáltatni, nemcsak azért, mert az nem oda való, hanem mert nem praktikus. Egyrészt nincs az a kulturált szövetkabát, amiben ne fáznék, nincs az az elegáns csizma, amiben szívesen sétálgatnék a mezőn vagy a felázott/felásott futtatókban, másrészt elkerülhetetlen, hogy a kutyázós ruhák ne koszolódjanak a séta alatt. Talán ez nyáron kevésbé probléma, de akkor is jobban szeretem a kényelmes, praktikus kutyázós ruháimat hordani, mint a farit meg a szép topot és utána elkészülni. Én sokkal frissebbnek, tisztábbnak is érzem magam, amikor kutyasétáltatás után még zuhanyozom, megcsinálom a hajam (én sapkát se tudok úgy felvenni, hogy ne menjen szét teljesen egy rendezett konty, viszont 10 fok alatt tuti nem indulok el egy órás sétára sapka nélkül), a sminkem és úgy indulok el dolgozni, nyilván egészen másképp öltözik az ember télen, amikor a fűtött kocsival elmegy a fűtött irodába, mint amikor hosszabb időre megy sétálni a "természetbe."

2020. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
57%
Felkelek reggel, megmosom az arcomat, kontaktlencsét beteszem, kávézok vagy teázok egyet, aztán sétálunk kb. 30 percet. Ha hazaértem, sminkelek, reggelizek, aztán bemegyek dolgozni kb. 7-re.
2020. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
47%

Ezen én is gondolkoztam, én 6-kor kelek reggelente, a fürdőszobás készülődés nekem fél óra legalább... bár a smink része ennek úgy 1-2 perc, de előtte arctisztítás és ápolás muszáj.

Mivel éjjeli bagoly típus vagyok, nekem a 6 órai kelés is éppen eléggé felér egy kínzással, ennél korábban szerintem halott lennék. :D

Most nincs kutyám, de én is gondolkoztam ezen hogy a reggeli sétát hogy a fenébe oldanám meg. Ennyiből én megértem a kérdezőt....

2020. okt. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
57%

Felkapom a nadrágot egy pulcsit és kész

Nem aggódom túl a dolgot 🤣

2020. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
36%
Mi a tosz az a "fari"?!
2020. okt. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!