Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek sikerült már meggyőzni...

Akinek sikerült már meggyőzni családtagját arról, hogy engedje be a kutyát, mi volt a módszere? Páromról van szó, tehát 50-50%.

Figyelt kérdés

Ő is imádja a kiskutyánkat,de szerinte kint a helye, ahol egyébként nagyon jó és komfortos helyei vannak, a relax ágytól elkezdve birka takaróval, két féle polár mancsos takarója is van, szigetelt háza is a fedett teraszon, szőnyeg, nyáron hűsítő matraca volt, szóval tényleg mindent megadunk Neki.

Én viszont még az ágyunkba is beengedném annyira kutyamániás vagyok. Párom meg még azért is szól ha "kutyás ruhában" ráülök az ágyra. Kellett egy plusz plédet tennem rá azóta. Szóval a tisztaság az oka,ami ha benti is lenne, nyilván többet lenne fürdetve,de akkor meg a kutyaszőr miatt rinyálna, tudom. Azt mondta egyébként ha majd nagyobb lesz, nem csinál kárt és szobatiszta, beengedjük. Fél éves holnap,de már rég nem piszkít a helyére és okos szófogadó,hisz tanítom. Egyébként óriás testű kölyök egy és két centis vastag bundás fajta. Én mondjuk ezt kétlem,hogy nagyként beengedné,de azért felcsillant a remény. Vagy ezt engedjem el? Én azért szívesen olvasnék sikertörténeteket ilyesmivel kapcsolatban.


2020. okt. 29. 11:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
#18: a seggbekukit se nevezném túl higiénikusnak, ha már itt tartunk... ugyeugye 😂😂😂
2021. jan. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!😏

Igen valójában párkapcsolati kérdés is,de sajnos sokan vannak így más családtagokkal is és reméltem, hogy sikerül valami tuti ötletet összeszednem, bár már elég sok mindennel próbálkoztam, de nem hajlik a kompromisszumra sem. Ami az lenne, hogy csak néha, csak kicsit! Mert amúgy előszoba külön nincs, rögtön nappali étkező konyha egyben. Nem fogom feladni, szép finoman úgyis még élek próbálkozni fogok.

2021. jan. 11. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!