Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Annyira vágyok egy édes...

Annyira vágyok egy édes kutyára! Szerintetek vegyek?

Figyelt kérdés
Egyedül élek albérletben,egyetemista vagyok. Nagyon szeretnék egy kutyát babusgatni,de nem tudom,jó ötlet-e ha nincs kert. Sima kétszobás panel. A főbérlő azt mondta hozhatok kutyust ha akarok,csak amikor mondjuk én suliban vagyok,akkor lehet-e egyedül a kutya a lakásban? Mondjuk napi 6-8 órát?
2010. aug. 10. 15:34
1 2 3 4
 21/32 Akiteki ***** válasza:
Nem jó ötlet. Kutyát nevelni kell nem babusgatni. Vegyél macskát inkább.
2010. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

a bulldog eléggé nyálagzik sajnos :D úgyhogy az sztem kimarad

gondolom a spániel is kiesik,mivel az szeret rengeteget ugrálni meg futni,nálam meg nem tudna

végülis nem fontos hogy fajtiszta legyen csak legyen szelid természet,ne agressziv és szeressen!! :)))

2010. aug. 10. 16:14
 23/32 A kérdező kommentje:
nyilván gondját viselném,nem éhezne meg szomjazna!! Hogy jut ilyen eszetekbe? :S
2010. aug. 10. 16:16
 24/32 A kérdező kommentje:

van elképzelésem mivel jár egy kutya. Tudom hogy nem csak babusgatásból áll.

Ha menhelyről viszek haza,azok be vannak oltva? Vagy nekem kell?

2010. aug. 10. 16:18
 25/32 Akiteki ***** válasza:
Menhelye válogatja.
2010. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

ha veszed akkor is neked kell beoltani...


de hülyeség lenne venni amikor annyi menhelyi kutya van.

az is lehet hogy találsz egyet az utcán, akkor legalább befogadhatod..mehelyen is inkább a kutya választ téged, nem te őt... :)


ne gondolkodj fajtatisztában az a lényeg :D

2010. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

mindenképp kutyust szeretnék,macskaszőrt nem bírom sajnos :(

meg nem vagyok az a macskás fajta :)

szóval hogy működik ez a menhely dolog? Bemegyek és csak úgy kiválaszt engem egy kutya és már vihetem is? :D

Milyen iratok kellenek? Lehet először tényleg jobb ötlet az ideiglenes befogadás,akkor legalább kipróbálnám élesben is a dolgot. Még soha nem volt kutyám...

2010. aug. 10. 16:26
 28/32 anonim ***** válasza:

Van itt egy vizsla a háztömbben, nagyon jó arc. Mindig benéz ha nyitva van az ajtóm.


Vannak itt egy páran:


[link]

[link]

[link]


NA szerintem ők kimerítik az édibédi fogalmát : )

2010. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ne vegyél, max plüss kutyát !!! Egy igazi kutyát nevelni, tanítani, foglalkozni kell vele és nem babusgatni.
2010. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Miert mondjatok ezren, hogy ne vegyen maganak kutyat?? egyszer mindent el kell kezdeni! ti marhara tapasztalt kutyatartok is voltatok egyszer kezdok!!! mindenkinek volt elso kutyaja!!!
2010. aug. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!