Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Annyira vágyok egy édes...

Annyira vágyok egy édes kutyára! Szerintetek vegyek?

Figyelt kérdés
Egyedül élek albérletben,egyetemista vagyok. Nagyon szeretnék egy kutyát babusgatni,de nem tudom,jó ötlet-e ha nincs kert. Sima kétszobás panel. A főbérlő azt mondta hozhatok kutyust ha akarok,csak amikor mondjuk én suliban vagyok,akkor lehet-e egyedül a kutya a lakásban? Mondjuk napi 6-8 órát?
2010. aug. 10. 15:34
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
igen csak nem mindegy hogy családi segítséggel, saját lakással és biztos anyagi háttérrel vágtunk bele vagy segítség nélkül, albérletben, egyetemista lévén korlátozott idővel és anyagiakkal....
2010. aug. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
tegnap 01:03, én tegnapelőtt 23:14 vagyok. Meg fogsz lepődni, de nekem még egy kutyám sem volt. Viszont jártam főiskolára ,ami nem annyira húzos egyetemhez képest. Mégis majd megszakadhattam a tanulásban, és ismerve az ottani életet, bátran kimerem jelenteni: Sok mindenre jut ott idő, csak a kutyára nem fog. Sőt, talán az összes pénze elfolyik albérlet + rezsire. Én a helyedben elvégezném a sulit, aztán ha minden rendben van jöhet a kutya.
2010. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!