Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyust vegyek anyukámn...

Milyen kutyust vegyek anyukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Benti kutyust szeretnék, ami nyugodtabb természetű és nem szeretne domináns lenni, nem nő nagyra, max 5 kg, és nem hullik a szőre. Köszönöm
2020. nov. 17. 18:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
azt mindenképp jelezd neki, hogy ilyen ajándékot szeretnél, és beszéljétek meg hogy ő válassza ki vagy te. biztosan nagyon fog örülni, én a névnapomra adoptálhattam egy nyuszit, sírtam amikor hozzánk került, azóta is családtag <3
2020. nov. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Mudit ajánlok, a szőre miatt nem lesz allergiás, aránylag kis termetű, viszont nagyon ragaszkodó, viszont sok a mozgásigénye
2020. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ha meglepit akarsz neki, akkor hívd fel a menhelyet, mikor tudtok úgy kimenni, hogy végig tudnak benneteket vezetni, és az adminisztrációt is el tudjátok intézni. És közben rákérdezel, hogy mindez mennyibe kerül!


Szólj anyudnak, hogy x időpontban érte mész kocsival, mert el akarod vinni valahova. És természetesen zsebedben a pénz! Legyen boldog karácsonyotok.

2020. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Vettünk kutyust! Hatalmas boldogság volt mindenkinek! Azóta a család kedvence, mindenki kiveszi a részét a kutyus nevelésében. Imádjuk! ❤️❤️❤️
2021. jan. 2. 20:10
 25/26 anonim ***** válasza:
Milyen tenyeszto tudott ilyen hamar kutyat adni?
2021. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Szlovakiabol van :) egy csomó telefonhívás és meglett :))
2021. ápr. 6. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!