Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya az ágyban. Szerintetek...

Kutya az ágyban. Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Ma voltam az egyik távolabbi barátnőmnél. A kutya a hálószobában az ágyban aludt... Kicsit túlkompenzál a kutyával, szeretne már évek óta babát, de a férje nem.

Kicsit megsértődött amikor rákérdezzen, hogy veletek alszik?

Én el se tudnám képzelni, hogy utána abban az ágyban hancúrozzunk a férjemmel amiben a kutya is alszik.

Nálunk is van kutya, de kanapé, ágy, hálószobák abszolúte tabu.



2020. nov. 27. 16:33
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
66%
Kitérhetnél a lényeges dolgokra is. Mondjuk, hogy mekkora a kutya, csak benti vagy kinti-benti, szobatiszta-e, stb. Nálunk például kiskutya van, szobatiszta, és ott alszik, ahol kedve van.
2020. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
33%

Nem normális.


Nekem volt egy kolléganőm, aki egy leonbergivel meg egy bassett-tel aludt egy ágyban...

2020. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
2020. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
70%

Haverom is a 2 kiskutyájával alszik,semmi baj sincs ezzel,kikéreckednek ha menni kell és kész.


Sőt mondok durvábbat,nekem az ágyam végén alszik a galambom,szépen levan fedve fóliával a környéke és ennyi,könnyű takarítani utàna és neki ott megnyugtató. Lehet lepontozni.

2020. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
85%
Normális (nem csak a barátnődnek, másoknak is), neked nem normális (másoknak sem az). Erre nincs egyértelmű válasz, lehet így is, úgy is. :)
2020. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem evvel nincs baj. Mármint megértem, hogy valakinek ez nem fér bele, de szerintem normálisnak normális.
2020. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
81%
Velünk is alszik kutya, egy tacsim van. Eleinte nem engedtük, most ha melege van és lemegy, már hiányzik. Én sem tudtam règebben elkèpzelni sem, de már nélküle nem tudnàm, sűrűbb àgynemű csere, a kutyus tisztàn tartàsa, és semmi gond nincs vele.
2020. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Bocsi az lemaradt, Bullterierr. Benti, de amikor van kedve kimehet.
2020. nov. 27. 16:50
 9/46 anonim ***** válasza:
80%

Ha nekik így jó, akkor normális.

Az nagyon ovis viselkedés, ha csak az a normális, ahogy te csinálod a dolgokat.

2020. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ha jó az ember immunrendszere, mert elég bizarr dolgokba nyalnak bele a kutyák az utcán is meg otthon is. De amúgy még nyugtató hatású is.
2020. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!