Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya az ágyban. Szerintetek...

Kutya az ágyban. Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Ma voltam az egyik távolabbi barátnőmnél. A kutya a hálószobában az ágyban aludt... Kicsit túlkompenzál a kutyával, szeretne már évek óta babát, de a férje nem.

Kicsit megsértődött amikor rákérdezzen, hogy veletek alszik?

Én el se tudnám képzelni, hogy utána abban az ágyban hancúrozzunk a férjemmel amiben a kutya is alszik.

Nálunk is van kutya, de kanapé, ágy, hálószobák abszolúte tabu.



2020. nov. 27. 16:33
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
75%

Szubjektív, kinek mi a normális.

Nekem szolgálati kutyáim vannak, jól neveltek, de az ágyba nem engedem fel őket.

2020. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
90%
Nekem benti kutyám van, mentett, velem alszik, én is jobban alszom így, a kutya előtt eléggé rossz alvó voltam, nekem is jót tett. Megértem azokat, akik nem engedik az ágyra a kutyát, de nekem jobb így.
2020. nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
54%

Na akkor én leszek a kivétel, egyébként egyetértek azzal, amit a 11-es ír.

3 kutyám van, egyik sem jöhet fel sem a kanapéra, sem az ágyba, pontosan a sorrendiség dolgok miatt. Maximum ha felhívom. Másrészt a kutya szőrözik, ha tetszik, ha nem. Én például nem tudom elképzelni, hogy például abban a kutyaszőrös ágyban bújjak össze a férjemmel, ami úszik a szörben.

Pár válaszolónál megnézném egyébként, hogy mennyire vannak rendben ezek a szabályok.

2020. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
61%
Aki nem tud úgy falkavezér szerepet betölteni hogy egy ágyban alszik a kutyával, az úgy se fog tudni ha kirakja a kutyát a kertbe. Nem attól fog tisztelni a kutya, hogy nem aludhat veled.
2020. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
49%
34: nem a fifikékből meg a bárány lelkű zsebkutyakbol kell kiindulni, nyilván azoknál nem lesz nagy törés. De vannak olyan dominánsabb kutyák, akiknek a szabályok kellenek, nem az, hogy gyerekpótlék legyen.
2020. nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
68%
35, a szabályok létezése nem jelenti azt, hogy a kutya nem aludhat a gazdával. Attól hogy egy kutya a gazdájával alszik, még lehet teljesen engedelmes, szabályokat betartó kutya aki issza a gazdi szavait.
2020. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Szerintem itt a kérdésben nem is ez volt a lényeg, hogy lehet e a gazda falkavezér úgy, hogy együtt alszik a kutyával. Eléggé elkanyarodtunk, legyen itt a téma lezárva. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2020. nov. 28. 14:52
 38/46 anonim ***** válasza:
60%

Nekem a kicsi velem alhat, a közepes testű nem. Kanapéra mindkettő felmehet.


Én kutyáimnak nem hullik a szőre,az egyik hipoallergén a másik meg nyírós fajta akiknek eleve nem hullik. Heti 2x alaposan át vannak fésülve, 4-5 hetente fürdenek, ágyneműt amúgy is hetente cserélek. Takarítunk rendesen. Kutyaszőr sehol sincs,nálunk ez fajta választásnál szempont volt. Nincs kutyaszag sem.

2020. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
34%

A falkában sem alhatnak a "sima tagok" a vezér helyén. A falkavezérnek fent van tartva a helye és oda senki más nem mehet, többek között emiatt ő a vezér, mert tekintélye van és senki nem mehet az ő helyére az engedélye nélkül.

Szóval van némi köze ahhoz hogy az ágyban alhat az emberrel, vagy sem.

2020. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
79%
Engedély nélkül. Ott a kulcs. Ha engedély nélkül megy oda az nyilván más, mint mikor oda van engedve.
2020. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!