Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya az ágyban. Szerintetek...

Kutya az ágyban. Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Ma voltam az egyik távolabbi barátnőmnél. A kutya a hálószobában az ágyban aludt... Kicsit túlkompenzál a kutyával, szeretne már évek óta babát, de a férje nem.

Kicsit megsértődött amikor rákérdezzen, hogy veletek alszik?

Én el se tudnám képzelni, hogy utána abban az ágyban hancúrozzunk a férjemmel amiben a kutya is alszik.

Nálunk is van kutya, de kanapé, ágy, hálószobák abszolúte tabu.



2020. nov. 27. 16:33
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
65%
Higiéniailag nem lenne vele gondom, egy egészséges kutya akit rendesen ápolnak és megvannak az oltásai, nem okoz semmi gondot, és egyébként is rendszeresen takarítok meg cserélem az ágyneműt. Nekem az előző kutyám velem aludt az ágyban, a probléma inkább a tekintéllyel volt, mivel nem voltak meghúzva a határok, nem tudott falkavezérként felnézni rám, és ezért voltak vele viselkedésbeli problémák. Nem voltak vészesek, de azért zavaró volt. A jelenlegi kutyám nem jöhet fel az ágyra, vele most betartom a szabályokat, de csak azért hogy elfogadjon falkavezérnek, nem azért mert undorodnék a saját (rendesen ápolt) kutyámtól.
2020. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
27%

Székletbe belenyal az utcán, dögbe is, meg sok hasonló dologba, akkor is ha egész végig figyelve van, durván koszos dolgokba.

Amikor még nm voltam beteg a kutyámmal aludtam, most meg már lakásban se lehet az ilyenjeik miatt.

2020. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
75%
Már eleve rossz a kérdés, hogy normális-e... Aki a kutyával akar aludni, aludjon vele, aki nem, az meg ne. Ennyire egyszerű. Bár az, hogy ezzel kompenzál, már mutatja a személyiségedet, kérdező. A kisgyerek meg behányik, bef-sik az ágyba. A kutya nem valószínű, hogy ezt megteszi. Ennek fényében én inkább a kutyát engedném az ágyamba.
2020. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
71%
A hálószobai ágyon kívül bárhová felmehet, de szoktam vele én is együtt aludni, ha a kanapén alszom mondjuk. Szerintem manapság már teljesen megváltoztak a kutyatartási szokások, nem érdemes ilyenen fennakadni. Alapvetően benti kutyák vannak már, kiskabátban sétáltatva (nemcsak a kistestűek) rendszeresen vannak fürdetve...stb, nem egyenlőek azokkal a kutyákkal, akik kint vannak tartva a kertben ezek a kutyák alapvetően nem találkoznak már annyi kosszal, mint egy kinti kutya, vagy ha igen, lemossák őket rendszeresen. Nem érdemes már ilyeneken fennakadni szerintem és igen normális, ő is egy érző lény, aki igényli a gazdája közelségét ugyanúgy.
2020. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is normális. Oda fekszik a lábamhoz és máris nyugodtabban alszok.
2020. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
70%
Mindenesetre jó olvasni az itteni hozzászólásokat, miszerint tényleg átalakulni látszik a kutyákhoz való hozzáállás és sokan felismerik, hogy ugyanúgy szüksége van a többségnek a gazdája jelenlétére és foglalkoznak velük, beengedik az életükbe. Lehet lepontozni, de én ennek örülök.
2020. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
74%

ma 17:18

Azért, ha valaki nem alszik együtt a kutyájával, még foglalkozhatnak vele tisztességesen és beengedik az életükbe.

2020. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
67%
Hát, én le leszek pontozva, de én alapvetően veled értek egyet. A kutya bejön a lakásba, persze, én leülök / lefekszem hozzá a földre, még a fürdőbe is bejöhet, de a háló és a konyha tabu. Már csak azért is, mert a konyha veszélyes terep neki, amúgy meg a hálóban vannak összegyűjtve azok a dolgok, amik vagy veszélyesek lennének a kutyának, vagy fordítva:)
2020. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
78%
Kutyás kategóriában milyen választ vártál erre a kérdésre? A legtöbbjüknek ez full normális...
2020. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
90%

Többen írták, hogy kinti-benti kutyájuk jobban szeret bent lenni, ha a gazdi is bent van, ha kint akkor kint.


Akik szerint minden kutyának jobb kint az nem sok kutyát kérdezett meg.:)

2020. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!