Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya az ágyban. Szerintetek...

Kutya az ágyban. Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Ma voltam az egyik távolabbi barátnőmnél. A kutya a hálószobában az ágyban aludt... Kicsit túlkompenzál a kutyával, szeretne már évek óta babát, de a férje nem.

Kicsit megsértődött amikor rákérdezzen, hogy veletek alszik?

Én el se tudnám képzelni, hogy utána abban az ágyban hancúrozzunk a férjemmel amiben a kutya is alszik.

Nálunk is van kutya, de kanapé, ágy, hálószobák abszolúte tabu.



2020. nov. 27. 16:33
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
75%
19, mégis hol kellett volna feltennie a kutyás kérdést ha nem a kutyás kategóriában?
2020. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
12%

21.


A legtöbb kutyásnak ez normális dolog, hogy a fostos döge bent alszik az ágyban, aki meg nem tart kutyát annak meg ez totál visszataszító lehet.

Én kutyával egy házban nem élnék az fix.

2020. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
56%

Van akinek normális, van akinek nem. Kár ezen vitatkozni.

Van aki azt is normálisnak tartja, hogy anyuci a pici kutyulijával együtt alszik egyedülállóként, majd amikor anyuci bepasizik, a kutya magából kikelve, hörögve, acsarogva bevédi az ágyat, anyucival együtt, rosszabb esetben sérülést is okoz. Na, EZ a nem normális.

Egyáltalán nem biztos, hogy túlkompenzálásról van itt szó, tisztelettel javaslom, hogy ne turkálj könyékig mások magánéletében :)

2020. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
78%

Huhh 22-es, vannak bajok nalad. Felfogtuk, utalod a kutyakat, oke, de szerintem nem kene igy beszelned roluk :)

Egy megfeleloen tartott es apolt kutya nem “fostos”, de szerencsere latszik, hogy kutyat meg kozelrol sem lattal, es ez maradjon is igy.

Ha meg beteg, az mas, de akkor nyilvan szerintem pont az agyban alvas lesz a legkisebb problema.

2020. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne lenne normális? Én is a kutyámmal alszom, nem koszos, nem büdös, én szeretek vele aludni és ő nagyon igényli az ember közelségét, szóval mindenkinek ez a legjobb. Senki nem erőlteti, hogy te is a kutyáddal aludj, ez a saját döntésed.
2020. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
44%

Nalunk is velunk alszik a kutya.

Amikor szexelunk,az agyon alszik vmelyik vegen.

Ez nem gond nekunk. Nem vagyunk tisztasagmaniasok. Nem akarunk jomoenzalni...

2020. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
61%

26.


Meg szoktátok engedni neki, hogy beszálljon?

2020. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

13as neked is van valami baj a fejedben.. 23as én látom/ismerem nem te, de túlkompenzálásról van szó. Ha nálad is ez a helyzet bocsi, nem megbántani akarok senkit.

Köszönöm a válaszokat, nem tudtam, hogy ennyi helyen ez normálisnak számít, nekünk nincs ilyen a baráti, családi, ismerősi körben :) Az hogy mi a véleményem erről, pont ezért nem írom ki, hogy az ilyen 13-as válaszoló agyi szinttel rendelkezők ne itt éljék ki a majd én megmondom ez milyen jó válaszaikat.

2020. nov. 27. 18:50
 29/46 anonim ***** válasza:
86%
Nem minden kutyának jó kint. Van, amelyik szeret kint lenni, de a kutyák többsége ott szeret lenni, ahol a gazdi van. Pont. Ha annyira szeretnének csak kint lenni, akkor ott lennének és hat lóval se lehetne behúzni őket. Én is örülök, hogy ezt végre többen felismerték, nem értem miért tart állatot az, aki sz*rik arra, mit érezhet az állat ilyenkor. Nem mondom, hogy együtt kell aludni vele, de tényleg örülök, hogy ez a kutyànak kint a helye hülyeség azért màr kezd kikopni.
2020. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
92%
Kutyája válogatja. A miénk ha akar feljöhet az ágyba, elég gyakran feljön, de van, hogy elmegy a házába aludni (van a hálószobánkban egy "benti kutyaház" /hivatalos néven szoba kennel/). Látszik rajta, hogy szeret a gazdi közelében lenni.
2020. nov. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!