Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem tudják felszedni a...

Miért nem tudják felszedni a kutyások a kakikat?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam eddig, hogy pár kutya gazdi szépen elsétál amint a kutya végzett a dolgával ahelyett, hogy felvenné és kidobná. Nem is idős emberekről van szó, akiknél még elnézem, hogy oké fáj a derekuk ilyen meg olyan nyavajájuk van. Lakásom előtt van egy füves terület a park előtt, ahol előszeretettel járnak kutyások és látom sokszor, hogy nem veszi fel a kakit, ott hagyja pedig pár lépésre lenne a kuka is. Pedig jó környéken vagyok 11.kerület, de sokszor kell kutyakakikat ki kerülnöm. Nem is értem, azt hittem, hogy ez elvileg a gazdik kötelessége is nem? Hogy felszedjék a kakikat vagy ennyire lusták lennének? Szerintetek milyen indokaik lehetnek nekik, hogy nem takarítják el a kutyakakit? Sokszor mikor látok kutyakakit utcán, füves területen elgondolkozom, hogy ennyire lusták lennének vagy más oka is lehet? Mit gondoltok erről?

2020. dec. 13. 10:12
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem ellenőrzi senki.

Amúgy én felszedem a saját kutyám után, másét viszont nem szoktam, max futiban néha. Úgy viszont már jártam, hogy a pisilő kutyámról azt hitte valaki, hogy kakil, mert szuka kutya, nem emelte magasra a lábát, mint a kanok, és guggolva pisilt.

2020. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
21.az oké hogy te másét nem veszed fel de itt van olyan aki még a sajátjáét sem..milyen az ilyen?
2020. dec. 13. 11:26
 23/31 anonim ***** válasza:
89%
Mert az ilyen tipikusan úgy áll hozzá, hogy az egész világ egy nagy WC.
2020. dec. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
végülis
2020. dec. 13. 11:30
 25/31 anonim ***** válasza:
90%
Budapesten élek 2 kistestű kutyával. Itt mindig felszedem, van kuka is. Viszont Fejér megyei nyaraló övezetben szánalmas, hogy egyetlen közterületi kuka sincs... Sétáltassam 35 fokban 2 órán keresztül hazáig a kutyaszart, mert nem hajlandóak kukát kihelyezni. Sokak által látogatott tóparti terület. Mellesleg szemét kupacok is hevernek több helyen, jelezve, hogy nagy szükség lenne kukákra. Vicc kategória.
2020. dec. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember, ahogy kilép az otthona ajtaján,onnantól már a KÖZÖS területen jár.Simán elhajítja a szemetet ahol éppen tartózkodik. Kidobja az autó ablakán a szemétjét akár menet közben is. Megeszi a mekis kaját és már landol is a földön a zacsi. Jobb esetben egyben, kevésbé jobb esetben darabonként, ahogy fogy. És lehetne sorolni a nagy népi szemetelést.

Miért pont a kutyaszar lenne a kivétel az ilyen embereknek.

2020. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
18%
En csak lehetoseget biztositok a rendes embereknek azzal, hogy felszedhetik a kutyakakim ha ez a szenvedelyuk :) Szivesen otthagyom, hogy oromet szerezzek nekik.
2020. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
87%

En egyszer nagyon-nagyot nevettem. 45fokban alltam a a jarda melle ... pont velem szemben a jardan egy kutyakaki ... es bele volt szurva egy olyan pici, nemzeti szinu papirzaszlo. :)


Azert ez tenyleg vicces volt :)


Meg egyszer az erdoben egy termeszetfotos ... fetreng az ember a foldon es valami ritka gombat fenykepezett. Erre a kutyam odament es a pasi fejetol nem messze odakakalt. Szoltam is a fotosnak, hogy vigyazzon az nem egy ritka gombafajta :)))

2020. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
28.ezen én is nevettem :D.feldobtad a napom.
2020. dec. 13. 12:55
 30/31 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is fel kéne szedni, minek legyen ott, ha nem muszály? Kivéve, ha nyitott terület, mondjuk egy mező, erdő, vagy tópart.
2020. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!