Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem tudják felszedni a...

Miért nem tudják felszedni a kutyások a kakikat?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam eddig, hogy pár kutya gazdi szépen elsétál amint a kutya végzett a dolgával ahelyett, hogy felvenné és kidobná. Nem is idős emberekről van szó, akiknél még elnézem, hogy oké fáj a derekuk ilyen meg olyan nyavajájuk van. Lakásom előtt van egy füves terület a park előtt, ahol előszeretettel járnak kutyások és látom sokszor, hogy nem veszi fel a kakit, ott hagyja pedig pár lépésre lenne a kuka is. Pedig jó környéken vagyok 11.kerület, de sokszor kell kutyakakikat ki kerülnöm. Nem is értem, azt hittem, hogy ez elvileg a gazdik kötelessége is nem? Hogy felszedjék a kakikat vagy ennyire lusták lennének? Szerintetek milyen indokaik lehetnek nekik, hogy nem takarítják el a kutyakakit? Sokszor mikor látok kutyakakit utcán, füves területen elgondolkozom, hogy ennyire lusták lennének vagy más oka is lehet? Mit gondoltok erről?

2020. dec. 13. 10:12
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
86%
Engem kutyabziként megőrít, mikor képtelen valaki felszedni. Én mindig felszedem a kutyám után, lakótelepen lakom és minden lépcsőház előtt van egy kuka, szóval a sétánk elején olyan 300 méteres körzetben van vagy 5 kuka. Szerencsére séta elején szokott kakilni, felszedem, visszafordulok és kidobom valamelyik kukába. Néha ha már messze vagyunk a kukáktól, akkor összeszedem, lerakom valahova a zacsit (nem az út közepére) és visszafele kidobom, hogy ne cipeljem másfél órán keresztül. Nem tudom, hogy miért nem képes sok kutyás felszedni. Más környezetről nyilván nem tudok nyilatkozni, pl valaki írta itt hogy sehol nincs kuka, azt nyilván értem. Viszont sokan itt sem szedik fel, annak ellenére hogy kb két lépésenként van egy kuka a lépcsőházak előtt, amit viszont nem tudok megérteni.
2020. dec. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!