Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert nem adják olcsóbban a...

Miert nem adják olcsóbban a tenyésztők a tk-s kutyákat?

Figyelt kérdés
Ha olcsóbbak lennének, nem lenne igény a szaporitokra, attól még a tenyésztő dönthetne el akar kornyezettanulmannyal, hogy kinek adja el a kiskutyat. De amíg több 100.000 ezer egy kiskutya, az emberek támogatni fogják a szaporitokat, legyen az magánszemély. Így nem lenne ennyi beteg kutya. Jól gondolom?
2020. dec. 14. 17:27
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
0%

39.-nek.


Ez nem legális! Ilyen esetben én meg a pénz fénymásolatát adom át, jó? >:)

2020. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
92%
A tenyésztő nem azért tenyésztő, mert papírja van, van papíros szaporító is, de a tenyésztőnél egyrészt nem opció a papír, másrészt nem a tenyésztésből él meg. A saját érdeked is tartani a tenyésztővel a kapcsolatot, a szerződés téged is véd, normális tenyésztő garanciát vállal a nála született kölykökre, vagyis ha gondod van a kutyussal, visszaveszi. Ugyanez a pont megvan egy menhelyi örökbefogadási szerződésben is. Nyilván itt is, ott is vannak tisztességtelenek, ezért is fontos alaposan utánajárni, ha valaki kutyát szeretne, nekem mentettem van, de én is megnéztem, honnan fogadok örökbe.
2020. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
93%
Csak tudod, 41-es, a rutinos tenyésztő kiszúrja az ilyen senkiháziakat, mint te. És már egy perc után leteszi a telefont. Mert a tenyésztő normális, jó helyre akarja adni a kutyáját, nem olyan idiótáknak, akiknek a fő céljuk az életben, hogy másokat átvágjanak és minél több pénzt zsigereljenek ki mindenből és mindenkiből.
2020. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
86%
39. Ez teljesen érthető, nem is vitattam. De miért kell vissza adni akkor ha a kutyán olyan örökletes betegség jön ki amire van garancia. Írta a tenyésztő hogy ilyen esetben adnak másik kutyát vagy az ár 50%-át és bizonyos költséget is áll. Viszont ivartalaníttatni kell. Ebben az esetben a kutya nálad betegedik meg, már nálad a tk. Minek kell visszaküldened? Még azt sem tudnád bizonyítabi hogy fajtatiszta a kutya. Ha nem adja vissza a tk-t akkor marad egy fajtajellegű keveréked. Az a nyomorult meg aki itt kötözködik nagyon benézett valamit, mert nem vagyok partner a tenyésztők ekézésében, a válaszom is félre értette. Én csak érdeklődöm, hogy ilyet miért csinál egy tenyésztő, esetleg én értettem-e félre valamit.
2020. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos az amit mi nem tudunk megválaszolni. A tenyésztők is emberek, más gondolkodásmódjuk van, felteszem van oka. Kérdezd meg tőle, vagy ha nem szeretnéd, küldd el nekem a kennelnevet privátban és én megkérdezem mert ez engem is érdekelne.
2020. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!