Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell csinálni, ha megtámad...

Mit kell csinálni, ha megtámadják a kutyámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sok az önsétáltató kutya a településen. Ma séta közben találkoztunk eggyel, de nem volt semmi gond, csak felmerült bennem, hogy mit kéne tennem abban az esetben, ha esetleg megtámadná egy kutya az enyémet. Tudom, hogy nem feltétlenül történik meg, csak szeretnék rá felkészülni, ha esetleg. Köszi!



2020. dec. 31. 14:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
1%
Tudod milyen hangos? Megszólal elmenekül a kutya, nem kell közel lennie, már használtam egy nagytestű kóbor kutya ellen. Ügyvédemet megkérdeztem, csak szabálysértést von maga után, meg nyilván nem kell büszkén mutogatni amikor nálad van. Kis darab, nem feltűnő, diszkrét darab. 9.
2020. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
69%
Én ilyenkor magam mögé veszem a kutyámat. Így ha megpróbálna a másik támadni egyszerűen oldalba lehet rúgni. Igaz, nekem 20 kg-os kutyám van, így kicsit nehezebb is lenne felkapni.
2020. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
11%

kutya: 300.000

telefon: 350.000

sportcipő: 50.000


És nincs 2000 forint egy paprikasprayre???

2020. dec. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
76%

Kutya: 200.000

Telefon: 80.000

Sportcipő: 20.000

Egyébként egyetértek.

2020. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
2020. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem sajnálom a pénzt a paprikasprayre, én is gondolkodtam már rajta, azt nem tudom mennyire legális. Az az egy félelmem ezzel kapcsolatban, hogy bénázok vagy fúj a szél vagy mit tudom én és magunkat vakítom el. Köszi a tippet, beszerzek azért egyet.
2020. dec. 31. 17:01
 17/27 anonim ***** válasza:
18%
Talán megvédeni,nem?Bármilyen módszerrel,kővel,bottal,megrugdosod amíg el nem engedi,vagy ököllel ütöd,ráordítasz teli torokból,idegből.Valamilyen gondolat azért csak megfordult benned is ez ilyen eset előfordulásakor.A kutyádnak látod nem kellene megkérdeznie,hogy mit tegyen,ez ösztönös,ő egyből tudná és cselekedne,pedig ő csak egy állat.És még az emberek intelligensebbek az állatoknál?Ezt kötve hiszem.
2020. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
71%

Nekem mostanában harapták meg a kutyámat. Kistestű, a másik

,staffi kutya póráz nélkül. Majdnem belehalt, úgy széttépte. Nem volt időm odamenni, próbáltam rúgni, a száját tépni, végül vagy két perc után elengedte nagy nehezen sikerült a száját feltépnem. Azóta néztem utána. Ha megint szaladna felé, odamegyek, az orrát berúgom (az a legserulekenyebb, eltorik neki es nagyon faj.) Tehat nem a szemet stb kell, hanem az orrara ra jo nagyot es az a kutya nem jon oda tobbet.

2020. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem már jobban van a kutyád!
2020. dec. 31. 17:13
 20/27 anonim ***** válasza:
75%

18.-nak.


Aha...és el is találod, mielőtt rákap a lábadra? Miért nem egyszerűbb lefújni?

2020. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!