Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal, ha...

Mit csináljak a kutyámmal, ha félős vendég jön, ha elzárni, megkötni nem tudom?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 21:07
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
18%
Vidd ki a kertbe a kutyát addig.
2021. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
90%
Akkor nagyokat setaltok, mas megoldas nincs. Ketlem, hogy 3-4-5 oras kirandulas, jatek es agyi farasztas utan is egesz nap rombolna a szobadban. Ha igen, akkor meg elviszed meg egy korre, bar azt nem ertem, hogyha egyebkent le tudod farasztani, akkor most ennek mi is az akadalya.
2021. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
83%

2 napig, ha otthon vagytok semmit nem tudsz tenni. Ha szelíd 1 óra alatt összebarátkoznak. Rettegő vendég ne legyen több napig kutyás lakásban.

Én nagynénémnél ki sem mentem a családi házból, mert a kint tartott kutyájuk hülye volt, a családtagokat is varrni kellett néha, de ha nálatok nem ez a helyzet, ráadásul lakásban, akkor keressen más szállást, ha nem tud megbírkózni a helyzettel.

2021. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
27%
Amikor nekem egy felos ember azt mondja, hogy fogjam meg a kutyam ... azt szoktam reagalni, hogy nem fogom mert attol nem lesz batrabb, tehat nem ez a megoldas :)
2021. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
78%
Jó lett volna tudni a körülményeket, de aztán olvastam a válaszok között, hogy... 2 napra?? Hát akkor kérlek szépen, majd alkalmazkodik a kedves vendég. Azt hittem néhány órás látogatásról van szó, akkor mondtam volna, hogy küldjétek külön szobába egy másik családtaghoz vagy valami hasonló a körülmények tisztázása után, de így, hogy 2 napra jön, nincs miről beszélni. Egy kutyát nem lehet 2 teljes napig elkülöníteni.
2021. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
80%
Ha nagy testű a kutyád, akjor eddig hogy oldottátok meg a látogatást? Ha meg ennyire ritkán jár hozzátok, akkor neki kell alkalmazkodnia. A kutya itthon van, miért kéne megértenie, hogy ma még mehet mindenhova, 2 napig nem, aztán megint. Amikor meglett a kutya, a szüleidnek is tisztában kellett volna lennie, azzal, hogy ha betoppan a vendég, megoldást kell keresni. Akkor most miért háborognak?
2021. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
74%

2 napra nem lehet kennelbe meg wc re zarni a kutyat.


Akkor: mondd,h amig birja a vendeg,addig bezarod a kutyad a wc-be. Amikortol pisilnie kell,onnantol kiengeded vagy hazamegy...


Azert a szulok es vendeg pofatlansaganak is van hatara..... en nem csinalnek ilyen a gyerekemmel se a kutyammal.

2021. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
38%

Negy nagyszulod vsn elvileg. Hozzajuk nem tudsz atmenni kutyaval arra a ket napra?

Budapestiek vagytok?

2021. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
54%

Kutyapanzió arra a két napra? Ha anyagilag belefér.

Egy haver, akit ismer a kutya, és mehetnétek oda legalább nappal?

2021. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
27%
Kertes ház? Mert ha igen akkor csak simán kint hagyod. Rengeteg kutya és állat van kint, mi pl. soha nem engedjük be a kutyát, 15 éve kint van télen-nyáron, éjjel-nappal.
2021. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!